ESKİŞEHİRSPOR SAHİPSİZ

08 Ekim 2019 08:57
ESKİŞEHİRSPOR SAHİPSİZ

Eskişehirspor geçen sezon olduğu gibi bu sezonda büyük sıkıntı çekiyor. Yönetimin boşluğu, puan silme cezaları, transfer yasağı ve ekonomik konular nedeniyle kırmızı şimşekler arzu edilen yerde değil. Gözler hafta sonu yapılacak olan genel kurula çevrilmiş durumda.

YANIYORUZ

Eskişehirspor futbol takımı geride kalan sezonda olduğu gibi bu sezonda sıkıntılı haftalar geçirmeye devam ediyor. Puna silme cezaları, transfer yasağı, yönetim boşluğu ve ekonomik sorunlarla iç içe yaşamak zorunda kalan kırmızı şimşeklerde gereken tedbirler alınmazsa gelecek aylar daha kötü olacak.

YENİ CEZALAR YOLDA

Eskişehirspor'da bu ay sonuna kadar acil olarak yabancı futbolculardan kaynaklı yeni puan silme ve transfer cezalarının ortadan kalkması için en az 10 Milyon gibi yeni bir bütçeye ihtiyaç var. yönetim boşluğu nedeniyle yeni gelmesi beklenen cezalar içinde gereken girişimleri yapmakta zorlanan kulüp umudunu hafta sonu yapılacak olan genel kurula çevirdi.

VERİLEN SÖZLER

Öte yandan Coşkun Demirbakan ile yeniden yol almaya başlayan kırmızı şimşekler son Karagümrük yenilgisiyle sevenlerini bir kez daha üzmüş oldu. Defalarca  verilen ekonomik sözler yerine gelmezken umut bağlanan bazı tecrübeli isimlerin formsuzluğu ise dikkatlarden kaçmıyor.



Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

08 Ekim 2019 09:09
bu iş böyle para vermezsen futbolcu oynamaz. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Bizim çocuklar savaşır ama diğerlerinde ruh yok onlar para için oynar.

Can

09 Ekim 2019 08:52
Olurmu sahipsiz belediye var o sahip çıkar 25 yıl çıktığı gibi 1 2 3 ligde bir sürü belediye takımları var onları görmeyen kör gözler onlar bu işi nasıl yapıyor het şeye aklı çalışan niye konu eses olunca çalışmıyor ben eskişehir yılmaz büyülerdensen tanımadım eses den tanıdım

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama