ESKİŞEHİRSPOR KENETLENECEK

Son Güncelleme : 08 Temmuz 2018 10:07
ESKİŞEHİRSPOR KENETLENECEK

Eskişehirspor'a gönül veren Binlerce taraftar bu akşam Porsuk bulvarında bir araya geliyor.

Saat 19.30'dan itibaren Adalar Porsuk bölgesinde toplanacak olan taraftarlar kulübün kuruluş yıldönümünü kutlayacak. 19 Haziran 1965'de kurulan ve 53. yaş gününü kutlayıp 54'den gün alacak olan Es Es, gerek Ramazan ayı gerekse seçimler nedeniyle geleneksel hale getirdiği kutlamayı bugüne bırakmıştı.

TANITIM VAR

Saat 20.00'den itibaren yeni transferler, yeni teknik kadro ve yönetim kurulu üyeleri kutlamaya gelen taraftarlara tanıtılacak. Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, törene gelmek isteyen taraftarların siyah kırmızılı giysiler giymelerini istedi. Törene katılımın yüksek olması beklenirken bazı tv kuruluşları da geceyi naklen ekranlara getirmeyi planlıyor.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Huseyin

08 Temmuz 2018 23:28
Ünal yarın yine para yok bırakırım valla bak der

Mesut

08 Temmuz 2018 03:28
İbrahim Halil öner ve Dorukhan Toköz ün maşallahı var. Bu iki oyuncu oldu mu Eskişehir’in sırtı yere degmeZ
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.