ESKİŞEHİRSPOR KARABÜKSPOR'A HAZIRLANIYOR

28 Ağustos 2018 09:26
ESKİŞEHİRSPOR KARABÜKSPOR'A HAZIRLANIYOR

Ligin ilk üç haftasında iki yenilgi bir beraberlik alan Eskişehirspor Cumartesi günü sahasında K. Karabükspor ile mücadele edecek. Yeni kadrosuna dahil ettiği isimlerin henüz lisanslarını çıkaramadığı için geride kalan 3 maçta geçen yıldan kalan kadroyla ter döken kırmızı şimşekler bu sorunu bir kaç gün içinde çözmek istiyor. Eskişehirspor- Karabükspor arasındaki maç ise Cumartesi günü Yeni Atatürk stadında saat 19.15'de başlayacak.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Kadir

28 Ağustos 2018 14:50
Başkan çıkıp yine olmadı,transfer yasağını kaldıramadık... diye bir açıklama yapmaz herhalde.

Kemal

28 Ağustos 2018 14:44
Cumartesi yeni takım sahaya çıkmalı......Bu oyuncular biraz daha pişmeli.

Davut

28 Ağustos 2018 19:37
Yıllardır hep söylenir. EsEs şirketleşmeli diye.Neden şirketleşmiyor?

mustafa şimşek

29 Ağustos 2018 09:54
Başkan ay sonuna bu iş tamam demişti. Eğer Karabük maçına yeni kadro çıkmazsa, artık yönetimi taraftara bıraksınlar.

SS26

28 Ağustos 2018 17:30
Elbirliği ile çok güzel işler başardık.Kilit almaya bile para yok.Hesapsız kasap gibi.... EsEs harcandı.Biraz sonra başkan yine çıkar olmadı,başaramadık,imza vermiyorlar der.

birlik

28 Ağustos 2018 12:09
birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan şu günlerde İlimizin önde gelen işadamları,sivil toplum kuruluşları,belediyeler,ensesi kalın emmi dayılar,küçükbüyük ölçekli mafyalar,amir memur işçi overlokçu itfaiyeci garson makine mühendisi emekli doçent güvenlikci ev hanımı sıhhi tesisatçı dönerci tantunici çifci doktor hemşire makinist tekel bayici terzi emlakcı öğretmen öğrenci yankesici sanayi usdası yani herkesin sahip çıkması lazım,birlik olalım.

ADEM

28 Ağustos 2018 14:19
Ben Bu takımın üç dört maç sonra Bu ligte Tutunacağına ve Mali sorunlarıda çözeceğine inanıyorum Bu takımla devam Bu hafta Karabük'ü geçeriz

YİRMİALTI

28 Ağustos 2018 10:53
HOCA İNADI BIRAK HER ŞEY ORTADA SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ ŞU BB Yİ ESKİŞEHİRSPORUN BAŞINA GETİR HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLSUN İNAT ETME

avrupalıyapıyo abi

28 Ağustos 2018 10:03
bu maçı alıp iyi bir çıkış trenti yakalarsak sezon sonu yerimiz olan süper lige çıkarız,seneye hedef büyüttükmü ver elini UEFA kupası efendime söylüyüm şampiyonlar ligi kupası,inter toto kupası,praymır lig kupası,bundesliga kupası neden olmasın hepsine talibiz,korksun bizden liverpul,mancester,realmadrıt,juventus,bayernmünşen,lazyo,ayntrankfrankfurt ve bırosyadortmunt heyyy yavrum be koskoca es es bu sakası olmaz
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.