ESKİŞEHİRSPOR HAVASINI BULDU

11 Ocak 2019 08:54
ESKİŞEHİRSPOR HAVASINI BULDU

Yaklaşık bir haftadır Belek yöresinde kamp yapan Eskişehirspor'da tempo düşmüyor. Teknik kadro iklim şartlarının iyi olduğu bölgede futbol takımına günde iki ayrı idman yaptırıyor. Yapılan çalışmalarda ise futbolcuların uyumlu ve hırslı olmaları taktirle karşılanıyor.

ÇİFTE MESAİYE DEVAM

Antalya Belek yöresinde ikinci yarıya hazırlanan Eskişehirspor'da moraller yerinde. İcra kurulu üyelerinin kampı ziyaret etmesinin yanı sıra kamp masraflarının tümüyle karşılanmasının ardından yüksek moralle çalışmalarına devam eden siyah kırmızılı takım günde iki ayrı idman yapıyor. Teknik ve taktik çalışmalarında teknik kadro futbolcularına daha az hata yapmaları yönünde uyarılarda bulunuyor. Öte yandan teknik kadroya Belçika'dan bir ismin daha katılacağı Fuat Çapa tarafından duyurulmuştu.

SEMİH'E TALİP VAR

Alacakları geçiktiği için TFF'ye başvuran Semih Güler'e Semsunspor'dan sonra Adana Demirspor'da talip oldu. Bu ismi yakından tanıyan Yılmaz Vural, futbolcunun boşa çıkması durumunda alınabileceği yönünde Demirspor yönetimine fikir beyan ettiği ileri sürüldü. Bu ismin son durumu ise gelecek günlerde netlik kazanacak. İcka kurulu üyeleri ise Semih'e gelecek hafta sonu yapılacak olan genel kuruldan sonra karar vermesini isterken Semih'in ise ilk etapta burada kalmak istediğini ilettiği iddia edildi.Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandaş

12 Ocak 2019 09:11
Havasını aldı yani :)
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.