ESKİŞEHİRSPOR AFYON YOLCUSU

17 Temmuz 2019 09:45
ESKİŞEHİRSPOR AFYON YOLCUSU

Eskişehirspor'da Afyon mesaisi bugün başlıyor. Futbol takımı 29 Temmuz tarihine kadar Afyonkarahisar'da kalıp en az 5'de özel maç oynayacak. Siyah kırmızılı takımda yabancı uyruklu oyuncuların 2. etap kampına katılmaları bekleniyor.

BUGÜN GİDİYORLAR

ilk etap kampını Polonya'da geçiren Eskişehirspor futbol takımı ikinci etap kampı için bugün Afyonkarahisar'a gidiyor. Bölgede 29 Temmuz tarihine kadar kalacak olan ekibimiz bu kamp içinde ücret ödemezken yörede bulunan yerli ve yabancı takımlarla en az 5 özel maç yapmayı planlıyor. Denizliszpor ve Fas liginden bir ekiple özel maç için sözleşen Es Es yarın çekilecek olan fikstüre göre yörede bulunan 1. lig ekipleriyle de maç yapabilecek.

YABANCILAR KATILACAK

Öte yandan ilk etap kampına katılmayıp bireysel idmanlar yapan Jesse, Kamal ve Marko'nun yanı sıra Sissoko'nun da bugün Afyon'da başlayacak olan kampa katılmaları bekleniyor. Yine vizeleri yetişmeyen kaleci Melih, Ferhat Kiraz ve Onur Bayramoğlu'da kafilede yer alacaklar. Hakan Aslantaş ve Emre Güral konusunda ise net ibir gelişme bulunmuyor. Teknik kadro Polonya kampına 23 futbolcu götürürken bu sayısı Afyon için 30'a kadar yükseltebilecek.Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle