ESKİŞEHİRLİ SANATÇI TÖRENE DAMGA VURDU

14 Kasım 2016 10:57
ESKİŞEHİRLİ SANATÇI TÖRENE DAMGA VURDU

43. kez düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri dün akşam Zorlu Center'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törene damga vuran isimlerden birisi de usta oyuncu Cüneyt Arkın'dı...

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde En İyi Komedi Kadın Oyuncu ve En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülleri Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç'a verildi. Ödülleri vermek için sahneye gelen Cüney Arkın, salondakiler tarafından dakikalarca alkışlandı. Ödülünü almak için sahneye çıkan oyuncu Barış Arduç, Cüneyt Arkın'ın elini öptü.


"BABAM GİBİ; CUMHURİYETÇİ, ATATÜRKÇÜ, AYDIN İNSANLARA İHTİYAÇ VAR"

Küçük oğlu Kaan Arkın'ın yardımıyla sahneye gelen Cüneyt Arkın, "Küçük oğlum Kaan yürümeme yardım ediyor. 90 dakikalık filmin 60 dakikasını havalarda uçarak geçiren Cüneyt Arkın yürümek için oğlundan yardım alıyor. Sağolsun." diye konuştu. Bu sözler üzerine oğlu da "Aslında ben hala babamdan destek alıyorum. Şu zamanda  babam gibi Cumhuriyetçi, Atatürkçü,  aydın insanlara ihtiyaç var." deyince salondan alkış tufanı koptu.

Ödül takdimi sırasında oldukça duygulanan Cüneyt Arkın şöyle konuştu:

"Ne çok güzel insanım var yahu! Hay siz çok yaşayın. Geçenlerde bir çocukla konuşuyorum. Bana dedi ki 'Sana bir şey sorabilir miyim?' Dedim 'Sor'. 'Kaç yaşındasın abi?' dedi. '80' dedim. 'Yuuuhhhh' dedi.
Ben bu ödülden almıştım. 100 yıl önce. Kelebek düştü ama yakaladım. Sunucu dedi ki 'Ne kaleler feth ettin ama bir kelebeği tutamadın Cüneyt abi.'"

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ali baba

14 Kasım 2016 12:48
istanbula eses maçına deplasmana giden taraftarımız cüneyti bir kere yanlarında görmüşlermidir.

YUSUF

27 Kasım 2016 14:46
CÜNEYT ARKIN eskişehiri her fırsatta gururla temsil etmiştir...onun ağzından eskişehir çıkması dahi şehir için tanıtımdır..her fırsatta şehiri gururla anlatan ve şehir anılarını paylaşan değerli sanatçımıza kötü yafta yapıştırmak en hafif tabiri ile CAHİLLİKTİR..sanat hayatı ile değerli sanatçımız bizleri ve tüm ülkeyi kazanmıştır

Sedat

14 Kasım 2016 19:53
Bir adam unlu oldu mu istiyorsunuz ki nereliyse o memlekete kendinden birsey katsin, iyi de guzel kardesim benim bu adam millet vekili degil ki, butun hayatini sanata yesilcam a adamis bir adam gurur duymaniz gerekirken menfaat pesindesiniz iste eskisehir bu yuzden adam olmuyor, bakis acinizi degistirin

ali baba

14 Kasım 2016 12:46
eskişehirlilik nedir? Babasının eskişehirli olup kendisinin eskişehire zırnık kadar faydası olamamasımı yoksa babasının kilisli olup kendisinin eskişehire 30 yıldan beri her türlü hizmeti vermesimidir.
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.