ESKİŞEHİRLİ SANATÇI TÖRENE DAMGA VURDU

14 Kasım 2016 10:57
ESKİŞEHİRLİ SANATÇI TÖRENE DAMGA VURDU

43. kez düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri dün akşam Zorlu Center'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törene damga vuran isimlerden birisi de usta oyuncu Cüneyt Arkın'dı...

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde En İyi Komedi Kadın Oyuncu ve En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülleri Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç'a verildi. Ödülleri vermek için sahneye gelen Cüney Arkın, salondakiler tarafından dakikalarca alkışlandı. Ödülünü almak için sahneye çıkan oyuncu Barış Arduç, Cüneyt Arkın'ın elini öptü.


"BABAM GİBİ; CUMHURİYETÇİ, ATATÜRKÇÜ, AYDIN İNSANLARA İHTİYAÇ VAR"

Küçük oğlu Kaan Arkın'ın yardımıyla sahneye gelen Cüneyt Arkın, "Küçük oğlum Kaan yürümeme yardım ediyor. 90 dakikalık filmin 60 dakikasını havalarda uçarak geçiren Cüneyt Arkın yürümek için oğlundan yardım alıyor. Sağolsun." diye konuştu. Bu sözler üzerine oğlu da "Aslında ben hala babamdan destek alıyorum. Şu zamanda  babam gibi Cumhuriyetçi, Atatürkçü,  aydın insanlara ihtiyaç var." deyince salondan alkış tufanı koptu.

Ödül takdimi sırasında oldukça duygulanan Cüneyt Arkın şöyle konuştu:

"Ne çok güzel insanım var yahu! Hay siz çok yaşayın. Geçenlerde bir çocukla konuşuyorum. Bana dedi ki 'Sana bir şey sorabilir miyim?' Dedim 'Sor'. 'Kaç yaşındasın abi?' dedi. '80' dedim. 'Yuuuhhhh' dedi.
Ben bu ödülden almıştım. 100 yıl önce. Kelebek düştü ama yakaladım. Sunucu dedi ki 'Ne kaleler feth ettin ama bir kelebeği tutamadın Cüneyt abi.'"

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ali baba

14 Kasım 2016 12:48
istanbula eses maçına deplasmana giden taraftarımız cüneyti bir kere yanlarında görmüşlermidir.

YUSUF

27 Kasım 2016 14:46
CÜNEYT ARKIN eskişehiri her fırsatta gururla temsil etmiştir...onun ağzından eskişehir çıkması dahi şehir için tanıtımdır..her fırsatta şehiri gururla anlatan ve şehir anılarını paylaşan değerli sanatçımıza kötü yafta yapıştırmak en hafif tabiri ile CAHİLLİKTİR..sanat hayatı ile değerli sanatçımız bizleri ve tüm ülkeyi kazanmıştır

Sedat

14 Kasım 2016 19:53
Bir adam unlu oldu mu istiyorsunuz ki nereliyse o memlekete kendinden birsey katsin, iyi de guzel kardesim benim bu adam millet vekili degil ki, butun hayatini sanata yesilcam a adamis bir adam gurur duymaniz gerekirken menfaat pesindesiniz iste eskisehir bu yuzden adam olmuyor, bakis acinizi degistirin

ali baba

14 Kasım 2016 12:46
eskişehirlilik nedir? Babasının eskişehirli olup kendisinin eskişehire zırnık kadar faydası olamamasımı yoksa babasının kilisli olup kendisinin eskişehire 30 yıldan beri her türlü hizmeti vermesimidir.