ESKİŞEHİR'İN YILDIZLARI

07 Haziran 2017 16:17
ESKİŞEHİR'İN YILDIZLARI

Eskişehir Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Eskişehir´in Yıldızları Parlıyor Projesi" sonuçlandı. Projede dereceye giren öğrencilere ödülleri düzenlenen törenle verildi.

ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonu’nda gerçekleştirilen törene, Vali Azmi Çelik, Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Tepebaşı Kaymakamı Salih Keser, Odunpazarı Kaymakamı Cemal Şahin, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Uysal Ağaoğlu, İl Müftüsü Bekir Gerek, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, öğrenciler ve aileleri katıldı.

GELECEK GENÇLERİN ELİNDE

Umut dolu, gelecek dolu programa katılmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çelik, törende yaptığı konuşmada, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün "Gelecek Gençlerin Gençlerde Öğretmenlerin Eseri" sözünü hatırlattı. İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen de, öğrencilerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda kendilerini geliştirmesine önem verdiklerini söyledi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.