ESKİŞEHİR'İ ÇOK SEVDİLER

03 Kasım 2018 13:00
ESKİŞEHİR'İ ÇOK SEVDİLER

Türk Kadınlar Konseyi Derneği Burdur Şubesi üyeleri kültür gezisi için geldikleri Eskişehir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Türk Kadınlar Konseyi Derneği Burdur Şube Başkanı Gülcan Elduran ve beraberindeki heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Eskişehir’in örnek olan bir şehir durumuna geldiğini ifade eden Elduran, “başarılı şehircilik çalışmaları ile Eskişehir muhteşem bir şehir haline gelmiş, Eskişehir’e hayranız” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek misafirler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Bu mu belediyecilik

03 Kasım 2018 21:48
Durak olmayan sadece dandik bir D levhası olan sözde otobüs duraklarında 45 dakika gelmeyen otobüs mü beklediler. Binilemeyen, Binilse inilemeyen balık istifi yolculuk edilen tramvaylara mı bindiler. Sözde yayalara ait olan ama arabaların park yeri ve esnafın dükkanının parçası hâline gelmiş kaldırımlarda yürüyemeyip caddeye inmek zorunda kalarak araçlara çarpılma tehlikesi ile burun buruna mı geldiler, şehirde araçların gideceği yol kalmadığı için tıraşlanan park ve kaldırımlarda dar alanlarda yürümek zorunda mı kaldılar. Bir yağmur yağdığında kenar mahallelerdeki rezilliği mi çektiler, yağmurda çamurda otobüs ve tramvay rezilliğini mi çektiler Bunların hangisi başarılı şehircilik ??

es - es

03 Kasım 2018 14:34
hoca son 5 seneyi böyle , gelen gidenle hoş beş fotoraf sohbet makara kukarayla geçirdi - yeni seçimi de kazanırsa makaraya devam demekki .

ismailce

16 Kasım 2018 09:04
Neden kardeşim biz il dışında bile eskişehirli oluşumuzla övünüyoruz.Eskişehire gitmeyenler bile Eskişehir çok güzelmiş Eskişehir çok güzelmiş şeklinde sözler söylüyorlar.Evet Eskişehirin imkan bakımından hemen hemen heryeri birbirine eşittir.Merkezle en kenar mahalleleri arasında hiç bir fark yoktur en önemliside bu zaten.

polat

14 Kasım 2018 12:54
durmak yok reklama devam
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.
KADINA ŞİDDET TARTIŞILACAK
KADINA ŞİDDET TARTIŞILACAK
Odunpazarı Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Kapsamında “Birleşeceğiz Şiddete Son Vereceğiz” adlı bir panel düzenleyecek.