ESKİŞEHİR'İ ÇOK SEVDİLER

03 Kasım 2018 13:00
ESKİŞEHİR'İ ÇOK SEVDİLER

Türk Kadınlar Konseyi Derneği Burdur Şubesi üyeleri kültür gezisi için geldikleri Eskişehir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Türk Kadınlar Konseyi Derneği Burdur Şube Başkanı Gülcan Elduran ve beraberindeki heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Eskişehir’in örnek olan bir şehir durumuna geldiğini ifade eden Elduran, “başarılı şehircilik çalışmaları ile Eskişehir muhteşem bir şehir haline gelmiş, Eskişehir’e hayranız” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek misafirler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Bu mu belediyecilik

03 Kasım 2018 21:48
Durak olmayan sadece dandik bir D levhası olan sözde otobüs duraklarında 45 dakika gelmeyen otobüs mü beklediler. Binilemeyen, Binilse inilemeyen balık istifi yolculuk edilen tramvaylara mı bindiler. Sözde yayalara ait olan ama arabaların park yeri ve esnafın dükkanının parçası hâline gelmiş kaldırımlarda yürüyemeyip caddeye inmek zorunda kalarak araçlara çarpılma tehlikesi ile burun buruna mı geldiler, şehirde araçların gideceği yol kalmadığı için tıraşlanan park ve kaldırımlarda dar alanlarda yürümek zorunda mı kaldılar. Bir yağmur yağdığında kenar mahallelerdeki rezilliği mi çektiler, yağmurda çamurda otobüs ve tramvay rezilliğini mi çektiler Bunların hangisi başarılı şehircilik ??

es - es

03 Kasım 2018 14:34
hoca son 5 seneyi böyle , gelen gidenle hoş beş fotoraf sohbet makara kukarayla geçirdi - yeni seçimi de kazanırsa makaraya devam demekki .

ismailce

16 Kasım 2018 09:04
Neden kardeşim biz il dışında bile eskişehirli oluşumuzla övünüyoruz.Eskişehire gitmeyenler bile Eskişehir çok güzelmiş Eskişehir çok güzelmiş şeklinde sözler söylüyorlar.Evet Eskişehirin imkan bakımından hemen hemen heryeri birbirine eşittir.Merkezle en kenar mahalleleri arasında hiç bir fark yoktur en önemliside bu zaten.

polat

14 Kasım 2018 12:54
durmak yok reklama devam