ESKİŞEHİR'İ ÇOK SEVDİLER

03 Kasım 2018 13:00
ESKİŞEHİR'İ ÇOK SEVDİLER

Türk Kadınlar Konseyi Derneği Burdur Şubesi üyeleri kültür gezisi için geldikleri Eskişehir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Türk Kadınlar Konseyi Derneği Burdur Şube Başkanı Gülcan Elduran ve beraberindeki heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Eskişehir’in örnek olan bir şehir durumuna geldiğini ifade eden Elduran, “başarılı şehircilik çalışmaları ile Eskişehir muhteşem bir şehir haline gelmiş, Eskişehir’e hayranız” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek misafirler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Bu mu belediyecilik

03 Kasım 2018 21:48
Durak olmayan sadece dandik bir D levhası olan sözde otobüs duraklarında 45 dakika gelmeyen otobüs mü beklediler. Binilemeyen, Binilse inilemeyen balık istifi yolculuk edilen tramvaylara mı bindiler. Sözde yayalara ait olan ama arabaların park yeri ve esnafın dükkanının parçası hâline gelmiş kaldırımlarda yürüyemeyip caddeye inmek zorunda kalarak araçlara çarpılma tehlikesi ile burun buruna mı geldiler, şehirde araçların gideceği yol kalmadığı için tıraşlanan park ve kaldırımlarda dar alanlarda yürümek zorunda mı kaldılar. Bir yağmur yağdığında kenar mahallelerdeki rezilliği mi çektiler, yağmurda çamurda otobüs ve tramvay rezilliğini mi çektiler Bunların hangisi başarılı şehircilik ??

es - es

03 Kasım 2018 14:34
hoca son 5 seneyi böyle , gelen gidenle hoş beş fotoraf sohbet makara kukarayla geçirdi - yeni seçimi de kazanırsa makaraya devam demekki .

ismailce

16 Kasım 2018 09:04
Neden kardeşim biz il dışında bile eskişehirli oluşumuzla övünüyoruz.Eskişehire gitmeyenler bile Eskişehir çok güzelmiş Eskişehir çok güzelmiş şeklinde sözler söylüyorlar.Evet Eskişehirin imkan bakımından hemen hemen heryeri birbirine eşittir.Merkezle en kenar mahalleleri arasında hiç bir fark yoktur en önemliside bu zaten.

polat

14 Kasım 2018 12:54
durmak yok reklama devam
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
Eskişehir’de bir çocuk kreşinde meydana gelen yangın korku ve paniğe neden oldu.
TEHLİKELİ EĞLENCE
TEHLİKELİ EĞLENCE
Eskişehir'deki kar yağışının ardından adeta buz pistine dönen bazı sokaklarda ulaşım zaman zaman güçlükle yaşanırken, araca bağlanan iple kar üstünde kayan genç yürekleri ağza getirdi. 
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından bugün üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Kızak Festivalinde, çocuklar ve vatandaşların yoğun katılımıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. 
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kurt, Göztepe Mahallesi’nde bulunan mahalle sakinlerini ziyaret etti.
KAYMAKAMDAN  ÖRNEK DAVRANIŞ
KAYMAKAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Kaymakamı Hakan Bilgin, sağlık sorunlarından dolayı evde eğitim gören Umut Kaan Balbay'a karne ziyaretinde bulundu.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası ile Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
Eskişehirli hayvanseverlerle bir araya gelen Burhan Sakallı, Eskişehir’in ‘hayvan bir dostu bir şehir’ olacağını söyledi.
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
 Eskişehir'de bir genç uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.