ESKİŞEHİR'E YENİ LİSE

23 Ekim 2019 15:01
ESKİŞEHİR'E YENİ LİSE

Yeni Rota Fen ve Anadolu Lisesi açılış töreninde konuşan Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt yeni açılan kurumun öğrencilere velilere ve Eskişehir camiasına hayırlı olmasını diledi.

Eskişehir'in eğitimde iyi bir nokta da olduğunu belirten Müdür Cırıt bu noktanın daha üst seviyelere yükseltileceğini söyledi. Kurumun akademik çalışmalarının yanında milli manevi değerlere bağlı öğrenciler yetiştirmesi dileğiyle kurum açılışını gerçekleştirdi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

yazar

24 Ekim 2019 11:21
özel liseler açacağınıza devletin açmış olduğu okullarda kalite yükseltseniz kaliteli bir nesil yerleştirseniz nice parasız insanlar ama kalifiyeli çocuklarımız var

Hasan Ali

24 Ekim 2019 11:17
Ne acıdır ki ücretsiz, eşit eğitim hakkını tüm halkına sunması gereken Milli Eğitim bakanlığı, müdürlüğü her geçen gün artan yeni okul görünümlü ticarethanelerin açılışını memnuniyetle yapabiliyor. Bu arada vergilerimizden okullara bu sene ödenek gelmemesini dert edinemiyor, çözüm bulamıyor (pardon imam hatiplere ödenek gidiyor). Yeter artık bir defolun gidin, ülkenin her kurumunu yönetilemez hale getirdiniz; sağlık, eğitim en başta.

Halil Toksöz

24 Ekim 2019 01:21
Çok güzel, modern bir eğitim vermesini rica ediyoruz, çağdaş ve bizi ileriye taşıyacak gençler yetiştiren istiyoruz . Taraflı ve ortaçağdan kalma eğitim istemiyoruz.

NURULLAH ALPHAN İNAN

27 Ekim 2019 21:23
Bu,çok güzel,okulu,eskişehire,kazandıran,başta,hakan cırıt müdür,olmak üzere ,tüm yetkililere,eğitimciler ve velilere,çook,teşekkürler.