ESKİŞEHİR’E TAM NOT

20 Haziran 2019 16:49
ESKİŞEHİR’E TAM NOT

Eskişehir Ticaret Odası’nın davetiyle Eskişehir’e gelen I-MICE Uluslararası MICE Derneği’ne bağlı kongre organizatörleri Eskişehir’de incelemelerde bulundu. Otel, restoran ve kongre turizmine ilişkin altyapıları inceleyen konuk organizatörler, Eskişehir’e tam not verdi.

Oteller fark yaratıyor

İnceleme ziyareti kapsamında kongre turizmi için gerekli altyapıyı inceleyen konuk organizatörler, incelemelere Eskişehir’in ilk kongre kompleksi olan Vehbi Koç Kongre Merkezi’nden başladılar. Eskişehir Fuar Kongre Merkezi içinde yer alan Vehbi Koç Kongre Merkezi’nin ardından iki gün boyunca Park Dedeman, Tasigo Termal, Divan Express ve Hilton DoubleTree Otel’in incelendiği organizasyonda, oteller organizatörlerden tam not aldı.

Güler: Fark yaratacağız

Konuya ilişkin açıklama yapan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir’in Anadolu’da turizme ilişkin çok sayıda fırsata sahip olduğunu, bu fırsatları uzun vadeli avantaja dönüştürmenin ancak Eskişehir’in iradesiyle mümkün olacağını kaydetti. Başkan Güler “Eskişehir’in hem turizm altyapısı fırsatlarını değerlendirmek, hem de sosyal ve ekonomik altyapısına uygun gelişmesini desteklemek amacıyla kongre turizmi üzerine ciddi bir yatırım yaptık” dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ömer

21 Haziran 2019 07:45
Güzel bir proje,ilgilileri tebrik ederim.

Ekrem çakma

21 Haziran 2019 14:50
Efendi sen saglık kontrolu yaptıran şart.

ekrem

21 Haziran 2019 12:19
Sanki belediyenin elinde sihirli değnek var. Bence ilk önce Fevzi Çakmak mahallesindeki vatandaşların çuvaldızı kendilerine batırmaları lazım. Binalarını güzel bir boyasınlar. Boş arsalara moloz atmasınlar. Çocuklarına yedikleri şeylerin ambalajlarını sağa sola atmamalarını tembihlesinler. Sonra belediyeye laf söylenecekse söylesinler.

vatan taş

20 Haziran 2019 19:59
fevzi çakmak mahallesinde safari yapmışlar mi,yada erenköyun zorlu etaplarinda araclariyla çukurdan kacma rallisi yapmislar mi,tepebasi bolgesinde coplerin icinde hediye aramislar mi

Hande

20 Haziran 2019 18:44
Sayın Metin Güler bey siz 20 senedir Fevziçakmak mh. Belediyecilik hizmeti alamadıgından haberiniz var mı. Haberiniz olsun istedik. Kültürünüz artsın.