ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR

07 Kasım 2019 14:03
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR

Amasya Belediye Başkanı Danışmanı Ahmet Yenihan, beraberindeki heyet ile birlikte Eskişehir’e geldi. Heyet Eskişehir'in her yönüyle hayran olası bir kent olduğunu dile gtirdiler.

Çalışmaları incelediler

Tarihi Odunpazarı Bölgesi, müzeler, Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Kentpark, Porsuk Çayı ve çevresi olmak üzere kentin dört bir yanındaki çalışmaları yerinde inceleyen heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’ i de ziyaret etti.

Fayda sağlayacak

Eskişehir’in her yönüyle hayran olunası bir kent olduğunu belirten Amasya Belediye Başkan Danışmanı Ahmet Yenihan “Eskişehir, Sayın Büyükerşen’in ıslah projesi ile Porsuk’u etkin bir şekilde kullanmaktadır. Burada gördüklerimizin ekip olarak bizlere çok fayda sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Faik

07 Kasım 2019 16:09
Başkan gelse anladık da. Danışman haberi balmumu müzesinde anlamsız olmuş. Amasyada da çay var. "porsuktaki hizmetlerden esinlenmeye geldiler" daha şık olmaz mıydı?

ok

08 Kasım 2019 07:00
trafik

gerçek

07 Kasım 2019 23:46
O ıslah projesi denilen iki tane gondol ve üç tane motorlu kayık yüzdürmek için yapılan işin kaç milyon dolara mal olduğunu da danışman sordu mu acaba baya merak ettim Rakamı duyunca yarından tezi yok hemen hazırlıklara başlarlar Haberde şehrin dört bir yanında çalışmadan bahsediliyor nereleri acaba yazsanız da biz de öğrensek

Huriye

07 Kasım 2019 20:30
Merkezi mi gezdirdiniz. Kenar mh ve fevziçakmak mah. Gezdirseydiniz. Utanacak yüzü olanlar varsa utanır. Neden mi 21 senelik Büyükşehir Belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen. Anlayana

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama