ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR

26 Haziran 2019 15:59
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR

Polimeks Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tabanca ve Başkan Yardımcısı Cem Siyahi tarafından Eskişehir’e kazandırılan ve şehrin turizm gücüne güç katacak olan Odunpazarı Modern Müze, daha açılmadan birbirinden önemli isimleri ağırlamaya başladı.

Önemli turizm kenti

Gerçekleştirilen şehircilik çalışmaları ile Türkiye’de turizmin önemli kentlerinden biri haline gelen Eskişehir’de Eylül ayında hizmete girecek olan Odunpazarı Modern Müze, daha açılmadan önemli misafirleri ağırlamaya başladı. İş insanları Hüsnü Özyeğin, Bülent Eczacıbaşı, Mustafa Taviloğlu ve gazeteci Ertuğrul Özkök ile Vahap Munyar gibi birbirinden önemli isimler Odunpazarı Modern Müze ziyareti için geldikleri Eskişehir’de şehir turu yapma fırsatı da yakaladılar.

İlgi çekecek yatırım

Modern Müzeyi gezen konuklar, müzenin açılışını heyecanla beklediklerini ve Eskişehir’in kültürel alanda uluslararası boyutta ilgi çekecek bir yatırım yapılıyor olmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Böyle bir eserin Eskişehir’e kazandırılmasında emeği geçen Polimeks Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tabanca ve Başkan Yardımcısı Cem Siyahi ile Başkan Büyükerşen’i tebrik eden konuklar, müzeyi görmek için bile Eskişehir’e birçok sanatseverin geleceğine inandıklarını ifade ettiler.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Gözlemci

27 Haziran 2019 11:51
Aaa olur mu hiç Büyükerşen bu şehire ne kattı ki? Anca heykel yapsın değil mi troller! Turizm gelirinin bini bin para esnaf, belediye, sokaktaki simitçi hatta pansiyon bile kazanıyor.

Tarkan

27 Haziran 2019 17:50
Geri kafalı gözlemci, turist geliyor, park yapıldı. İnsanın aptalı bu kadar olur. 20 senenin ne kadar zaman dilimi oldugunu idrak ederek hareketi etmek lazım. Eskişehir köprübaşından ibaret degil. Fevziçakmak mah. Taş üstüne taş koymadı. Yorum yapacaksan akıllı yorum yapacaksın.