ESKİŞEHİR'E BÜYÜK YANLIŞ

Son Güncelleme : 27 Eylül 2018 09:09
ESKİŞEHİR'E BÜYÜK YANLIŞ

Türkiye- İsveç Milli takımları arasında Kasım ayında Eskişehir'de oynanması gereken maçın Konya'ya alınması gündeme geldi. Eğer gereken lobi çalışması yapılmazsa Milli maç Eskişehir yerine Konya'da olacak. Maçın Eskişehir'de oynanması için ise Eskişehir Milletvekillerine büyük görev düşüyor.

Geçtiğimiz sezon 3 Milli maça ev sahipliği yapan Eskişehir, bu maçlardan yüz akıyla çıkmıştı. Kasım ayı içinde Eskişehir'de oynanması beklenen İsveç Milli maçının başka bir kente kaydırılması söz konusu. Milli maçın Eskişehir'de oynanması için başta İktidar Milletvekillerine büyük görev düşüyor. Eğer TFF kararından vazgeçmezse maç Konya'da olacak.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

SELO

27 Eylül 2018 12:39
YA MASTAFA O MAÇ ESKİŞEHİR 'E GERİ GELMEZSE ÖVDÜĞÜN KİŞİLERİN BİR İŞE YARAMADIĞINI KABUL EDECEKMİSİN?MALESEF ÜLKEMİZDE MILLETVEKİLLİĞİ İNSANLARA HİZMET İÇİN DEĞİLDE BİRİLERİNE HAVA ATMAK MAKAMI OLDU.GÖREVİNİ LAYIKIYLA YAPMAYAN HANGİ VEKİL VARSA SAĞCI SOLCU FARK ETMEZ BU MILLETIN HAKKI HARAM OLSUN.

relaxmaykıl

27 Eylül 2018 11:11
bunlar hep Amerikanın oyunu

Mert komando

27 Eylül 2018 18:29
Eskisehire yanlış yapanı Eskişehir halkı unutmaz

mustafa

08 Ekim 2018 12:56
Maçı Konya ya vermişler. SELO daha önce yorumumda övdüğüm ve çözüm sağlayacaklarına çok inandığım kişilerin gerçekten de bir işe yaramadıklarını gördüm ve kabul ediyorum. Ama ne fada maç konya ya gitti. :(..

CHP Lİ VEKİLLER DEVREYE GİRSİNMİ

27 Eylül 2018 11:16
BU ŞEHİR NE VEKİLLER GÖRDÜ - ES ES YERİNE GÖZTEPEYİ TEBRİK EDEN CHP Lİ VEKİLLER DEVRE GİRMESİN OLACAK İŞİ BİLE BOZARLAR .

danılt tramp

27 Eylül 2018 15:42
ES - ES ten köşe bucak kaçan , yılmaz hoca ya tek laf söyleyemeyenler , görevini en iyi şekilde yapan sayın karacan a laf söyleme hakkını nereden buluyorlar .

esessssssssssssss

27 Eylül 2018 11:28
büyükerşen devreye girsin ona büyük görev düşüyor , eses e sahip çıksın başta .

mustafa

27 Eylül 2018 09:15
Olmaz öyle bişey. Sayın Harun Karacan bu şehrin en çok vekil görevini layıkıyla yapan kişisi. Eminim bu duruma da gereğini yapacaktır. Sayın Nabi Avcı'da Es Es için ugraşan bir büyüğümüz onunda bu durum için elinden geleni yapacağına inanıyoruz. Gerisinin zaten umrunda değil. Bize iki vekil yeter aslında Eskişehir için diğerlerine boşuna maaş ödüyoruz.
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.
KADINA ŞİDDET TARTIŞILACAK
KADINA ŞİDDET TARTIŞILACAK
Odunpazarı Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Kapsamında “Birleşeceğiz Şiddete Son Vereceğiz” adlı bir panel düzenleyecek.