ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ

19 Eylül 2018 13:20
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.

Yol haritası

AK Parti Eskişehir İl Binası’ndaki ziyarette Erkan Kandemir, ilk olarak il yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Yapılacak çalışmaların ve yaklaşan yerel seçimlerin yol haritasının istişare edildiği görüşmenin ardından ilçe başkanlarıyla görüşüldü.

Çok çalışacağız

Yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulunan Kandemir, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Merkez Teşkilatı olarak bizler Eskişehir’e ayrı bir önem veriyoruz. Mart 2019’daki yerel seçimler için hep birlikte çok çalışacağız ve Allah’ın izniyle istediğimiz sonuçları alacağız” dedi.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Seçmen

19 Eylül 2018 16:19
Kendi aralarında geçinemedikleri ayyuka çıkan Eskişehir milletvekilleri ile nasıl yerel seçim kazanacaksınız doğrusu merak ediyoruz Sn Gen Bşk Yardımcısı

MAKSUT

19 Eylül 2018 17:58
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA ESKİŞEHİRE ÇOK ÖNEM VERİN ÇOOOOK

Nedim Yazıcı

20 Eylül 2018 10:32
Vermeyin lütfen.

süleyman

20 Eylül 2018 09:47
çok önem verdiğiniz için hoca ceketini koysa tekrar kazanır boşuna heveslenmeyin

veli

20 Eylül 2018 09:32
il başkanı bizim için büyük bir umuttur. eğer kendisi il başkanı olarak atanıyorsa halk "ben de bir gün başkan olabilirim" umudu içindedir.

Nasrettin Hoca

20 Eylül 2018 09:07
Masal anlatmayın. Yatırım ve icraat yapın. Boş söze karnımız tok. Henüz bir taş üstüne taş konduğuna şahit olmadım.

Hilal CcC

20 Eylül 2018 07:50
Çalışıyor bundan eminiz organize sanayi bölgesi fabrikaları kapanıyor esnaf batıyor banka THY SGK satılıyor ilgilenmek bu

salih baba

20 Eylül 2018 00:37
kutlu doğum haftası bitti de. Şimdi de kutlu yürüyüş mü başladı
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlardaki yangın eğitimlerine devam ediyor.
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde Odunpazarı'ndab bir kişiye ikramiye çıktı. Şahıs 85 bin 659 lira 25'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
DAYANIŞMA VURGUSU
DAYANIŞMA VURGUSU
Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede de oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğinin altını çizdi.
HALK MARKET 3 YAŞINDA
HALK MARKET 3 YAŞINDA
Odunpazarı Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi göndermek yerine, ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerinin seçmesini sağladığı sosyal yardım modeli olan Halk Market, 3 yılı geride bıraktı.
GASP ZANLISI YAKALANDI
GASP ZANLISI YAKALANDI
Eskişehir'de silahlı gasp ve hırsızlık suçundan aranan şüpheli, tren garında uygulama yapan polis ekipleri tarafından yakalandı.
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
Tekirdağ’dan Eskişehir’i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve CHP Kadın Kolları üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
 Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmetlerin haklı bir neden olmaksızın fiyatlarının yükseltilmemesi, stokçuluk yapılmaması, üretim yeri Türkiye olan mallar için Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret şartlarına uyulması hususlarına riayet edilmesi konusunda uyardı.