ESKİŞEHİR'DEN İNCE DESTEK

Son Güncelleme : 20 Mayıs 2018 11:05
ESKİŞEHİR'DEN İNCE DESTEK

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için seçim ofisi açıldı. Törenle gerçekleşen açılışa coşku hakimdi. Yoğun katılımın sağlandığı törende İnce'ye sonsuz destek mesajı verildi.

Biz kazanacağız

Muharrem İnce'nin seçim ofisi Türkiye'de ilk kez Büyükşehir Belediye Başakanı Yılmaz Büyükerşen'in direktifiyle Eskişehir'de açıldı. Yoğun katılımın sağlandığı açılış töreninde coşku hakimdi. İl Başkanı Rabia Akman “Baskılarına haksızlıklarına karşı dimdik duran Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’yi kutluyoruz. Desteğimiz sonsuzdur. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Biliyorum ki biz kazanacağız” dedi.

Çankaya'ya döneceğiz

Milletvekili Utku Çakırözer, 24 Haziran seçimlerini kazanacaklarını vurguladı. Çakırözer "Han'ı Erdal Başkan, Mahmudiye'yi İshak Başkan, Tepebaşı'nı Ahmet Başkan, Odunpazarı'nı Kazım Başkan, Eskişehir'i Yılmaz Hocamız nasıl yönetiyorsa 24 Haziran'dan sonra Türkiye'yi Muharrem İnce ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun önderliğinde CHP öyle yönetecek. En önemlisi birlikte, cumhurbaşkanlığını Atatürk'ün oturduğu Çankaya Köşkü'ne geri alacağız" diye konuştu.

Koşullar 1919'dan kötü değil

Tepebaşı Beldiya Başkanı Ahmet Ataç: "İktidar dar ayakkabı gibi, diş ağrısı gibi asap bozucu bir iktidar arkadaşlar. Bundan kurtulacağız.Çalışalım kazanacağız" dedi. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ise "Bugünkü koşullar 19 Mayıs 1919’dan kötü değil. Biz daha çoğuz, daha bilinçliyiz ve daha örgütlüyüz. O halde kazanacağız. 17 tane milletvekili aday adayımız var. Liste nasıl olursa olsun, aday kim olursa olsun çalışmak için var mıyız? İktidar yakındır, bu iktidar gidicidir, biz geliyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (14) / Onay bekleyen (4)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Camoka

20 Mayıs 2018 15:54
Sevgili AKP yandaşları; sizleri çok öfkeli ve köpürme hallerinde görüyorum. Çok sevdiğiniz Reis'inizin tabiriyle diyorum ki; çatlasanızda ,patlasanız da Muharrem İnce gelecek kâbus bitecek.TAMAM gari,sizden çok SIKILDIK..!

Eses

20 Mayıs 2018 20:47
Başarılar dilerim. İnşallah Eskişehirlilerin rızası alınmadan çevreye zarar verecek yatırımlardan kaçınan zihniyet iktidar olacak.

Ad Öz

21 Mayıs 2018 17:53
Sevgi dili , güzelim inançlarımızı kullanarak geldiler. Öfke-korku diline dönüştüler ve Cumhuriyet çınarına leke sürdüler. Kaş yapmak için geldiler göz çıkardılar. Eğer inançlarınızda samimiyseniz, size bir şey söylemek düşer. " Özür dileriz, hakkınızı helal edin ", ne yazıkki bunu da bilmiyorsunuz. Yalan ve kandırma dışında bir numaranız yokmuş, bu ısrar niye ? Daha kaldı mı , yeni soygun projeleriniz? Artık CHP ve Es Es'in zamanı. Gelin bu yürüyüşe katılın. Eskişehirli'lere , bu çağdaş kente yakışan bu renklerdir. İNANIN AK PARTİLİLER! Bizi seveceksiniz. ,

pançi

21 Mayıs 2018 10:04
Vekil listelerine bakılırsa CHP seçmenini HDP ye oy vermeye zorlar bir tablo olmuş marem tavuk işine dönsün listelerde bir tane adamı yok

ali baba

20 Mayıs 2018 12:38
evet biz kazanacağız türkiye kazanacak reis kazanacak dolayısıyla hepimiz kazanacağız chp il başkanı doğru söylemiş.

Frk

20 Mayıs 2018 12:49
EsEs forması ve atkısı ile resimlerini göremedik.

Mertçe

20 Mayıs 2018 12:53
Kendi başkanını aday göstermeye iradesi olmayan partiden,millete ne hayır gelirki ? Sizler kendi partinizi ufacık bir kurumu yönetemiyorsunuz,memleket nasıl yöneteceksiniz.kargalar güler buna...

2 park - 1 tranvay = 20 yıl

20 Mayıs 2018 13:04
eskişehir i nasıl yönetiyorlarsa , türkiyeyide öyle yöneteceklermiş , ,, şimdiden heykel işine girmek lazım en hızlı büyüyen sektör o olur . çok kazandırır çook .

Murtaza

21 Mayıs 2018 10:45
Yürü be reisim kim tutar seni,kıskananlar çatlasın,Allah yar ve yardımcın olsun..

halk

21 Mayıs 2018 10:48
camoka yaptığın yorum akp oy kazandırıyor biraz sakin ol

beyköylü

21 Mayıs 2018 10:05
köyünde ak parti %66 oy almış,partisinde kronik muhalafet, Cumhurbaşkanı seçilecek ?

vatandaş

20 Mayıs 2018 14:29
Haydi pamuk eller cebe su yakmıyoruz benzin yakıyoruz motoru ateşleyelim para lazım konuşmalarına dikkat edin seçmenini resmen küçümsüyor şimdi böyle ALLAH muhafaza bide cumhurbaşkanı olursa vay halimize ince ince den maf oluruz heralde

cnn

20 Mayıs 2018 13:17
gel bakalım muharrem ,,,,, sizin müzikte bile adaletiniz yok ,, büyükerşen bu sefer ofis te acaba müzik çalacakmı .

izmirin dağlarında

20 Mayıs 2018 13:56
- şimdi meclis e 3 BMW , 2 MERCEDES le gelip giden * muharrem ince cumhurbaşkanı olunca bisikletle çankaya ya gelip gidecekmiş ,, he he he hııy hık ...
HÜCRE EVİ  OPERASYONU
HÜCRE EVİ OPERASYONU
Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) hava kuvvetleri yapılanmasında "üniversite mezunları sorumlusu" olduğu değerlendirilen zanlı gözaltına alındı.
TEDAVİ EDİLDİLER DOĞAYA SALINDILAR
TEDAVİ EDİLDİLER DOĞAYA SALINDILAR
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan Hayvanat Bahçesi'ne getirilen delice doğan, kulaklı orman baykuşu ve kerkenez tedavilerinin ardından doğaya salındı.
SAĞANAK YAĞIŞ HAYATI FELÇ ETTİ
SAĞANAK YAĞIŞ HAYATI FELÇ ETTİ
 Eskişehir'de aniden bastıran şiddetli yağmur ve dolu, kısa sürede hayatı felç etti. 
GASP ZANLILARI YARGI ÖNÜNDE
GASP ZANLILARI YARGI ÖNÜNDE
Atatürk Bulvarı'nda bir akaryakıt istasyonuna ait aracı durdurarak, araçtaki 300 bin TL'yi gasp ettikten sonra, çalışanların ellerini kelepçeleyerek kaçtığı iddia edilen polis ve diğer iki zanlı adliyeye sevk edildi.
İLÇELERİ GEZDİLER SORUNLARI DİNLEDİLER
İLÇELERİ GEZDİLER SORUNLARI DİNLEDİLER
CHP Eskişehir Milletvekili Adayları 24 Haziran öncesi çalışmalarını ilçelerde ve kırsal alanda yoğunlaştırarak Eskişehir’in tüm noktalarında vatandaşlarla bir araya geliyor. CHP'li adaylar vatandaşların sorunlarını dinledi.
TÜRKİYE KALKINACAK
TÜRKİYE KALKINACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Es Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği'ni (ESAĞDER) ziyaret etti. Avcı, önümüzdeki dönemde istikrar içinde kalkınan bir Türkiye olacak" dedi.
İÇ MİMARLARDAN YÖNETMELİK TEPKİSİ
İÇ MİMARLARDAN YÖNETMELİK TEPKİSİ
İç Mimarlar Odası Eskişehir Temsilcisi Esen Ünverdi, içmimarların temel mesleki ve insan haklarının ihlal edildiğini savunarak mevcut yönetmeliğe tepki gösterdi.
YENİDEN GÖZALTINDA
YENİDEN GÖZALTINDA
Eskişehir'de, dijital para sistemine yatırım yapma vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddiasıyla gözaltına alınan ancak mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan şüpheli, yeniden gözaltına alındı.
 ÜLKENİN KADERİNİ  BELİRLEYECEĞİZ
ÜLKENİN KADERİNİ BELİRLEYECEĞİZ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, vatandaşların sandığa gidip oylarını kullanmaları çağrısında bulundu.