ESKİŞEHİR'DEKİ O ÇARŞI İLAÇLANDI

05 Nisan 2020 12:18
ESKİŞEHİR'DEKİ O ÇARŞI İLAÇLANDI

Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planı'nı kararlılıkla uygulayan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, sorumluluğunda bulunan kapalı alanları da ilaçlamaya devam ediyor. Ekipler tarafından son olarak Kurtuluş Mahallesi'nde bulunan Yunusemre Halk Çarşısı ilaçlandı.

Mart ayı başında Covid-19'a karşı önlemlerini alan ve Türkiye'de ilk teşhisin ardından eylem planını uygulamaya koyan Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma araçlarının yanı sıra kent genelinde sorumluluğunda bulunan kapalı alanları ilaçlamayı sürdürüyor. Bu kapsamda Kurtuluş Mahallesi'nde bulunan Yunusemre Halk Çarşısı da ekipler tarafından ilaçlandı. İçerisinde onlarca alışveriş mağazası bulunan çarşıda esnafı bilgilendirerek mesai bitiminde ilaçlama gerçekleştirildiğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri başta 65 yaş üzeri ve 20 yaş altı vatandaşlar olmak üzere Eskişehirlileri bu süreçte evden çıkmamaları konusunda uyardılar. Otobüsler ve tramvaylarda ilaçlama çalışmalarının düzenli olarak yapıldığını belirten yetkililer, kapalı alanlarda belirli periyotlarla ilaçlamaların süreceğini ifade ettiler.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

A

05 Nisan 2020 18:40
Biraz cadde sokak el atsalar ne güzel olur ilaçlama konusundan

??

06 Nisan 2020 12:49
Bu şehrin kenar mahalleri var biraz da buralara temizlik yapılsın. Normal zamanlarda yapılmıyor ona alıştık artık da bari böyle bir zamanda hizmet gelsin.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama