ESKİŞEHİR'DE SEVGİLİ CİNAYETİ

Son Güncelleme : 04 Haziran 2020 09:06
ESKİŞEHİR'DE SEVGİLİ CİNAYETİ

Bahçelievler mahallesinde günü birlik kiraladıkları apartta sevgilisi Emrah Sanat ile tartışan Özlem Ç. genç adamı bıçaklayarak öldürdü.

İzmir’den Eskişehir’e gelen Özlem Ç. sevgilisi Emrah Sanat ile Bahçelievler Mahallesi Plevne Sokak’ta bir apart kiraladı. Dün akşam saatlerinde genç çift burada tartışmaya başladı. Tartışmamın kavgaya dönmesi ile Özlem Ç. mutfaktan aldığı bıçakla Sanat’ı göğsünden bıçakladı.Göğsündeki bıçak darbesi ile ağır yaralanan Emrah Sanat olay yerinde hayatını kaybetti. Özlem Ç. olayın ardından evden kaçarak başka bir evde saklandı. Polis ekiplerinin çalışmaları sonucu Özlem Ç. kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

Emrah Sanat sevgili tarafından bıçaklanarak hayatını kaybetti. 

HABER:MERVE DEMİR

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

süleyman

03 Haziran 2020 23:08
devlet bu apartlara bir çözüm bulması lazım özellikle günlük apartlar amaç dışı kullanılıyor

Yasaklanmalı

04 Haziran 2020 12:44
Günü birlik apartlar tam bir suç ve ahlaksızlık yatağı..Kiraya veren de çok iyi biliyor. 3 kuruş fazla kazanma adın göz yumuyor.Bütün Türkiye'de de yaygınlaşıyor.Büyük şehirlerde daha fazla.Bu uygulama hemen gözden geçirilmeli.Günlük barınma yeri için oteller var..

kenan

04 Haziran 2020 08:32
erkek cinayetlerine son

Almayın-satmayın

04 Haziran 2020 12:47
Böyle apartlarda aileler oturmuyor.Her türlü rezalet, pislik var. İhtiyaçı olanlar defolup başka yerlerle gitsinler.Apart almayın kardeşim .Aldığınız kira parasını düşünün ...nasıl para..

Neidm

04 Haziran 2020 03:03
Allah kimseyi saptırmasın! Gayri ahlaki yaşamın bedeli! Öyle ya da böyle birisi muhakkak kaybedeb taraf oluyor! Aslında her ikisi de! Ama rezillik bit mek tükenmek bilmiyor. Adı da modernlik oluyor. Tüküreyim sizin modern rezilliğinize!

Poyraz

06 Haziran 2020 08:44
Bir arkadaş yorumlarda eğitim eğitim demiş ama tam anlamıyla saçmalamış. Eğitimli olup cinayet işleyen, eşine zarar veren çok insan var ve bunların hepsi arşivlerde. Her şeyden önce insanlık ve vicdan geliyor.

Eğitim mi

06 Haziran 2020 10:57
Apartların ne suçu var eğitim önemli diye yazan kardeşim ; Apart kiralayanlar garibanlar değil ....ahlaksız ilişkilerini gizlemek isteyen ünüversite düzeyinde eğitimli ve paralı kişiler.Ahlaksızlığın eğitimle giderilmesi zor.

Muhtar

06 Haziran 2020 10:49
Günlük apartlar bizim aile ve ahlak anlayışımıza uygun değil.Günlük apart kiralayanların belki hepsi değil çoğu garıahlaki işleri için kiralıyor.Konaklama ihtiyacı varsa oteller çok daha iyi hizmet veriyor.Bu apartlar mutlaka mercek altına alınmalı.Müteahtitler ,alanlar satanlar,kiraya verenler de bütün bunları çok iyi biliyorlar ama para ön plana geçince değerler arunutuluyor.

ercan

05 Haziran 2020 19:04
bu apartların ne iş yaptığı belli değil hepsi incelenmeli kimin girip çıktığı belli değil

çakır26

04 Haziran 2020 20:26
yorumlara bakıyorumda sankı cınayetler sadece gunluk apartlarda işleniyor.. Aile içi cinayetler aldı başını gidiyor. Bunun tek sorumlusu eğitimdir. Cahil toplumlarda herşey olur . Eğitim eğitim eğitim

Isimsiz

04 Haziran 2020 22:21
Kimsenin kimseyi öldürmeye hakkı yok. Allahın verdiği canı alĺah alır. kadın olarak kadınların öldürülmesine karşıyım. Benim oglum var. O benim canim. Canimi almaya kimsenin hakki yok. Onu öldüreni bende öldürürüm. Kadın cinayetleri hükumetin esigidir

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama