ESKİŞEHİR'DE SERİ KATİL PANİĞİ

05 Haziran 2016 00:28
ESKİŞEHİR'DE SERİ KATİL PANİĞİ

Türkiye gündemine oturan seri katil Atalay Filiz, Eskişehir'de de hareketli dakikalar yaşanmasına sebep oldu. İl Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan üç ayrı ihbarı takip eden ekipler, üç kişinin katili olduğu iddia edilen Filiz'le ilgili araştırma yaptı.

Taşıyıcılar Kooperatifi

Vatandaşlar tarafından İl Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan ihbarlarda, seri katil olduğu düşünülen Filiz'in Eskişehir'de görüldüğü öne sürüldü. İlk ihbar dün 11.00 sıralarında 75. Yıl Mahallesi Taşıyıcılar Kooperatifi'nin önünden geldi. Polisi arayan vatandaş, Filiz olduğundan şüphelendiği bir kişiyi kooperatif önünde gördüğünü iddia etti. İhbarı değerlendiren ekipler, şüpheli şahısla ilgili herhangi bir bulguya rastlamadı.

Siyah bavullu şahıs

İkinci ihbar ise saat 13.00 sıralarında Şehirlerarası Otobüs Terminali'nden yapıldı. Peronda bulunan bir şüpheliyi Atalay Filiz olarak değerlendiren vatandaş, polis ekiplerini harekete geçirdi. Ekiplerin yaptığı araştırmada şüpheli şahısa kimlik kontrolü yapıldı. Şahsın askeri personel olduğu belirlendi. Öte yandan saat 15.00 sıralarında ise Eskibağlar Mahallesi'nden 3. ihbar polis ekiplerine ulaştı. Siyah bavullu bir şahsın Atalay Filiz olabileceğini düşünen vatandaş polise ihbarda bulundu. Yapılan araştırmada şahısla ilgili olumsuz bir sonuca ulaşılamadı.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

murat dalbudak

06 Haziran 2016 08:13
:)))))) adam askeri personel çıkmış :)))))
FETÖ SANIKLARINA CEZA YAĞDI
FETÖ SANIKLARINA CEZA YAĞDI
Eskişehir'de gerçekleşen Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) operasyonu sonrasında haklarında dava açılan ve çoğu asker olan 67 sanıktan 56'sına 2 yıl ile 10 yıl arasında değişen hapis cezaları verildi. 
DRİFT PAHALIYA PATLADI
DRİFT PAHALIYA PATLADI
Eskişehir'de, alkollü olarak direksiyon başına geçen ve drift yaptığı belirlenen sürücüye toplam 8 bin 735 lira ceza kesildi. 
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Eskişehir'de karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.
MUTFAKTA YANGIN VAR
MUTFAKTA YANGIN VAR
CHP İl Başkanı Rabia Akman Hükümetin ‘enflasyonla mücadele programı’nın ise yaramadığını belirterek “Mutfakta yangın var” dedi.
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, polis olma hayali ile yaşayan engelli öğrencilerin okuluna giderek 'Polislik' mesleğini anlattı.
KADRİYE KARACA  TOPRAĞA VERİLDİ
KADRİYE KARACA TOPRAĞA VERİLDİ
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca'nın, annesi Kadriye Karaca, son yolculuğuna uğurlandı.
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
Ekranların sevilen yüzü Saba Tümer, Eskişehir’de katıldığı bir etkinlikte ‘Kahkaha Kulübü’ için adımlar attığını söyledi. 
KURT VE ATAÇ RESMEN AÇIKLANDI
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
Türkiye Kamu-Sen üyeleri Yediler Parkı'nda bir araya gelerek ek zam talebinde bulundu.