ESKİŞEHİR'DE SERİ KATİL PANİĞİ

05 Haziran 2016 00:28
ESKİŞEHİR'DE SERİ KATİL PANİĞİ

Türkiye gündemine oturan seri katil Atalay Filiz, Eskişehir'de de hareketli dakikalar yaşanmasına sebep oldu. İl Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan üç ayrı ihbarı takip eden ekipler, üç kişinin katili olduğu iddia edilen Filiz'le ilgili araştırma yaptı.

Taşıyıcılar Kooperatifi

Vatandaşlar tarafından İl Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan ihbarlarda, seri katil olduğu düşünülen Filiz'in Eskişehir'de görüldüğü öne sürüldü. İlk ihbar dün 11.00 sıralarında 75. Yıl Mahallesi Taşıyıcılar Kooperatifi'nin önünden geldi. Polisi arayan vatandaş, Filiz olduğundan şüphelendiği bir kişiyi kooperatif önünde gördüğünü iddia etti. İhbarı değerlendiren ekipler, şüpheli şahısla ilgili herhangi bir bulguya rastlamadı.

Siyah bavullu şahıs

İkinci ihbar ise saat 13.00 sıralarında Şehirlerarası Otobüs Terminali'nden yapıldı. Peronda bulunan bir şüpheliyi Atalay Filiz olarak değerlendiren vatandaş, polis ekiplerini harekete geçirdi. Ekiplerin yaptığı araştırmada şüpheli şahısa kimlik kontrolü yapıldı. Şahsın askeri personel olduğu belirlendi. Öte yandan saat 15.00 sıralarında ise Eskibağlar Mahallesi'nden 3. ihbar polis ekiplerine ulaştı. Siyah bavullu bir şahsın Atalay Filiz olabileceğini düşünen vatandaş polise ihbarda bulundu. Yapılan araştırmada şahısla ilgili olumsuz bir sonuca ulaşılamadı.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

murat dalbudak

06 Haziran 2016 08:13
:)))))) adam askeri personel çıkmış :)))))