ESKİŞEHİR'DE SAĞANAK YAĞIŞ

Son Güncelleme : 17 Temmuz 2019 13:07
ESKİŞEHİR'DE SAĞANAK YAĞIŞ

Eskişehir’de, sabah saatlerinden itibaren etkisini arttırarak devam eden sağanak yağış şehir merkezindeki olumsuzlukların yanı sıra şehirlerarası karayolunda ulaşımı aksattı.

 Zaman zaman tek şeride düşen yollarda trafik polisleri güzergahlar üzerinde önlemlerini aldı.  Kent merkezinde sabah saatlerinden itibaren etkisi devam eden sağanak yağış, hayatı olumsuz etkiledi. Aralıksız devam eden yağıştan şehirlerarası karayolları da etkilendi. Eskişehir’i, Bursa ve Ankara’ya bağlayan karayolları alt geçitleri sulara teslim oldu. Üç şerit olan yolun bazı güzergahları biriken sular nedeniyle yol, güvenlik açısından İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince tek şeride düşürüldü.  Eskişehir Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü ekipleri ise, çevreyolunda biriken suların tahliyesini gerçekleştirdi. Ekipler, bazı istikametlerde giderleri açıp suyu tahliye ederken, bazı bölgelerde ise su motoruyla tahliye yaptı. 
Öte yandan meteorolojiden alınan verilere göre, sağanak yağış Perşembe gününe kadar etkisini sürdürecek. 

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Es

17 Temmuz 2019 14:07
Şehir merkezi altyapı kanalizasyon’a acil çözüm üretilmesi gerekiyor.

er

18 Temmuz 2019 08:41
yıllardır batçıklar aynı dururumda. sanayi köprüsü altı hem Estim tarafında hem organize san. tarafında göl oluyor her yağış sonrası. artık alt yapıya bir çözüm bulunmalı.

Halil Toksöz

19 Temmuz 2019 01:38
Alim olmaya gerek yok , daha bunlar yapılırken söylendi, buralar su dolar ve suyu boşaltmak zor diye, mütahit en ucuz olanı yaptı, sıkıntı millete, neymiş çevre yolu yapmışlar.

doğrucu davut

18 Temmuz 2019 21:37
geçen seferki sağanakta şirintepeyi sel bastı diye haber yapmıştınız geçen cuma şirintepede yazı yapıştırıken sapğanağı gördüm belediyede kabahat var mı var inşaatları kontrol etmeyip yeni yapılan binaların yağmur oluklarının kanalizasyona bağlanmayıp direkt yola verenlere idari işlem yapmamasından kaynaklanıyor, inşaat yapanların benin bildiğim kanalizasyona bağlaması zorunlu olukları ama nerede yapacak

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama