paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

ESKİŞEHİR'DE PANCAR ÖDEMELERİ BAŞLADI

21 Şubat 2018 12:54
ESKİŞEHİR'DE PANCAR ÖDEMELERİ BAŞLADI

Tepebaşı Ziraat Odası Başkanı Süleyman Buluşan, 2017-2018 kampanya dönemine ait kalan pancar bedellerinin ödenmesine bugün başlandığını bildirdi.

Buluşan, yaptığı yazılı açıklamada, bugün yapılan 120 milyon lira ödemeyle pancar üreticisine 2017-2018 kampanya döneminde toplam 200 milyon lira ödemenin yapılacağını belirtti.

Eskişehir Şeker Fabrikası tarafından 2017-2018 kampanya döneminde üreticiden 980 bin ton pancar satın alındığını aktaran Buluşan, şöyle konuştu

"Söz konusu pancar alımı karşılığında 200 milyon lira bedel tahakkuk ettirilmiştir. Bu bedelin 80 milyon lirası üreticiler şimdiye kadar avans olarak ödenmiştir. Kalan 120 milyon lira tutarındaki pancar bedelinin ödenmesine bugün başlandı. Ödemeler çiftçilerin bağlı bulundukları banka şubelerindeki hesaplarına yatırıldı. Söz konusu süreçte başaralı çalışmalarından dolayı fabrika müdürümüz Ekrem Meydanlı'ya ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz."

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ayberk

22 Şubat 2018 21:12
Şu fabrika özelleşsin artık!!! Eskişehir şeker fabrikasi haricindekilerin çoğu özelleşti;çok mu verimli çalışıyor sanki
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
Eskişehir, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen şehircilik projeleri ile Dünya’nın dört bir yanından 115 kentin yaklaşık 200 projeyle yarıştığı WRI Ross Ödülü’nde finale kaldı.
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
Erasmus Plus Öğrencileri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette 6 ülkeden 42 katılımcı yer aldı.
MUHTARLARDAN  BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
MUHTARLARDAN BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
Tepebaşı İlçesi Gazipaşa Mahalle Muhtarı Gülnazik Yüksel ve Mihalıççık İlçesi Kayı Mahalle Muhtarı Hüseyin Geren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e, gerçekleştirilen altyapı çalışmalarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
Edebali Anadolu Lisesi öğrencileri, soğuyan hava ile birlikte yemek bulmakta zorlanan sokak canlıları için gönüllü öğretmenlerinin de desteği ile bir farkındalık çalışması başlattı.
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı Ahmet Sivri’nin annesi Hafize Sivri son yolculuğuna uğurlandı.
SIKINTILARI BİLİYORUZ
SIKINTILARI BİLİYORUZ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz gün Asarcıklı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden Çalışkan, vatandaşlarla sohbet etti.
SARAR'I GEZDİLER
SARAR'I GEZDİLER
Ankara Merkezli İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik, Sosyal Araştırmalar ve Eğitim Merkezi Genel Müdürü Büyük Elçi Musa Kulaklıkaya, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim ve Mehmet Fatih Serenli Sarar'ı ziyaret etti.
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
Ressam Eda Baran’ın İçimdeki Kadınlar Resim Sergisi, Büyükşehir Belediyesi Kent Müzeleri Kompleksi Sergi Salonu’nda açıldı.
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
2017 Yılın Dünya Basın Fotoğrafı Ödülü’nü kazanan usta gazeteci Burhan Özbilici, Anadolu Üniversitesi’nde genç gazeteci adayları ile buluştu.