ESKİŞEHİR'DE MİLLİ HEYECAN

27 Mart 2017 10:22
ESKİŞEHİR'DE MİLLİ HEYECAN

A Milli futbol takımımız, hazırlık maçında bugün Moldova ile Yeni Atatürk stadında saat 19.15'de mücadele edecek.

A Milli futbol takımımız Eskişehir'de ilk resmi maçına çıkıyor. Yeni stadyumda özel maçta Moldova'yı konuk edecek olan futbol takımımız ilk kez Eskişehirli sporseverlerin desteğiyle ter dökecek. Maç yeni Atatürk stadında saat 19.15'de başlıyor. Maçı TV 8 naklen ekranlara getiriyor.

ÜSTÜNLÜĞÜMÜZ VAR

A Millî Takımımız, Moldova ile ilki 1996'da, sonuncusu ise 2007'de olmak üzere sekiz maçta karşı karşıya geldi ve rakibine karşı bariz bir üstünlük sağladı. Sekiz maçın altısını kazanan millîlerimiz, ikisinden de beraberlikle ayrıldı. Hiç yenilmediği Moldova'ya 18 gol atan ay-yıldızlılar, kalesinde ise sadece iki gol gördü.

OTOBÜSLER KALKIYOR

Türkiye Moldova maçı için bugün saat 16.30'dan itibaren Odunpazarı Alaaddin Parkı’ndan Yeni Eskişehir Atatürk Stadyumu’na otobüs seferleri düzenlenecek.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ece

27 Mart 2017 11:05
Maça bilet bulamadık. İnternetten 10 bin bilet satışa çıktı. 1 saatte bitti. Geriye kalan 25 bin bilet ise ücretsiz olarak AKP teşkilatına ve sponsorlara dağıtıldı. Kütahya'dan, Afyon'dan binlerce Akp'li bugün tribünde olacak. Çok yazık

ONAT

27 Mart 2017 11:08
MİİLLİ TAKIMIMIZIN FORMA RENGİ KIRMIZI-BEYAZDIR- SİYAH ŞORT DA NE OLUYOR.SADECE KIRMIZI -BEYAZ OLSUN. FEDERASYON UYUMA. BAŞARILAR MİLLİ TAKIMIM.

BEYKÖYLÜ

27 Mart 2017 12:23
ANTREMANDA BARİ MİLLİ TAKIMIMIZI SEYREDELİM DEDİK ,ÇOK KRİTİK MAÇ OLDUĞU İÇİN HERHALDE SEYİRCİ ALINMADI.............
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.