ESKİŞEHİR'DE MAGAZİN 

12 Ocak 2020 09:19
ESKİŞEHİR'DE MAGAZİN 

MODA BULUŞMALARI

Helen Bee tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen moda buluşmalarının on ikincisi Doçent Doktor Ahmet Türkeli'nin katılımıyla 11 Aralık Cumartesi günü gerçekleşti.

DİKKATLE DİNLEDİLER


Çocuk immünolojisi ve alerji hastalıklarının konuşulduğu etkinliğe ilgi yüksekti. Moda severlerin yoğun ilgi gösterdiği moda buluşmalarında önce kış sezonu ürünlerinin tanıtımı yapıldı. Katılımcıların beğenisini toplayan defileden sonra Doçent Doktor Ahmet Türkeli, çocuk hastalıkları ve alerjileri hakkında bilgiler verdi. Çocukların sağlıklı gelişimleri için verilen bilgiler ise misafirler tarafından dikkatle dinlendi.

           Nurdane Yüksel, Ahmet Türkeli

  

               Bahar Kızılmeşe

                        Beyza Er

                      Figen Karagöz

                         Hande Kara

              Tülin Öztürk, Filiz Şen

                       Filiz Coşaroğlu

                     Görkem Özsanağ

                         Eda Uslu

                             Ülkü Tuncer

            Gülten Tekmil Sevinç

///////////////////////////////////////                 ///////////////////////////////////////////            ///////////////////////////////////////////   

YOĞUN İLGİ

Geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleştirilen Haki Kafe'ye ilgi yoğundu. Açıldığı günden itibaren müşterilerini kabul eden kafe, gösterilen ilgiden son derece memnundu. Açılışa katılan tüm dostlarına ve yakınlarına teşekkür eden kafe yönetimi, tüm Eskişehirlileri çiçeği burnunda kafelerine davet etti.

                Ayşe Alışkan

                         Hanife Yıldırım

          

               Aysel-Hacer Eldem, Emine Tuç

                           İbrahim Eldem

                          Emine Tuç

          

                 Nihal Çiçek, Huriye İlgün

///////////////////////////                   ///////////////////////////////////////////                     //////////////////////////////////////////////////////

“Baba Parası” Eskişehir’de

Gösterime yeni giren Baba Parası filminin oyuncularından Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin film galası için Eskişehir’e geldi.

Sinema salonunda filmi izleyen oyuncular galadan sonraki söyleşide, filmin set ortamının oldukça eğlenceli olduğunu ifade ederek izleyecilerden çok iyi tepkiler aldıklarını da ekledi.

İHMAL ETMEDİLER

Vega Outlet Prestige sinemalarında gerçekleşen etkinlik öncesi Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin hayranlarıyla birlikte selfie çekmeyi de ihmal etmedi.

                      Yağmur Tanrısevsin

                       Ahmet Kural

                                Murat Cemcir

AZINLIKTA KALDIK

Uzun bir aradan sonra "Azınlıkta Kaldık" gösterisiyle sahne alacak olan Uğur Yücel, Eskişehir'de tiyatoseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. 21 Şubat Cuma günü sevenleriyle buluşacak olan deneyimli tiyatrocu, şimdiden heyecanlı olduğunu sanat dünyasıyla paylaşmaktan sakınmadığını ifade etti.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cafer

27 Ocak 2020 21:14
Modaymış...Hepsi paçoz.

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma