ESKİŞEHİR'DE KORKUTAN KAZA

Son Güncelleme : 30 Mayıs 2019 16:05
ESKİŞEHİR'DE KORKUTAN KAZA

Emek Mahallesi Balsu Bulvarı'nda dün akşam yaşanan motosiklet ile bir aracın karıştığı kaza korku dolu anlar yaşattı.

Yardım etti

Dün akşam saatlerinde G.Y (30) aracı ile Balsu Bulvarı'nda ilerlerken ters şeritten kendine doğru gelen motosikletli Ü.D (45) ile çarpışarak kaza yaptı. Kazayı görenler korku dolu anlar yaşadı. Olay yerinde bulunan diğer sürücüler ve vatandaşlar yaralı Ü.D'ye yardım etti.

Sağlık durumu

Motosiklet sürücüsü Ü.D. kazada yaralandı. Çevredeki vatandaşlar 112'yi arayarak yardım istedi. Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan Ü.D Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesine kaldırıldı. Yaralı Ü.D'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

karabela

31 Mayıs 2019 09:24
Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Emek Mahallesinde Gökmeydan Mahallesi Ziya Paşa Caddesi Ulus Caddesi Adliye Eski Devlet Hastanesi üzerinde motosiklet kullananların denetiminin yapılması lazım adeta terör estiriyorlar. özellikle iş çıkışı olan 18-20 saatleri arasında

ali

31 Mayıs 2019 15:35
tek tekerlekli dahi olsa ehliyetsiz ve eğitimsiz kişilere araç kullandırılmamalı.kural ihlali yapanlar da kesinlikle cezasını bulmalı.günahsız kişilerin başına bela olmasınlar. yeter artık.

Bulut

31 Mayıs 2019 08:52
Kaza tramvay yolunun 1 km çapında falan olduysa ne motorsiklet ne araç suçlu değildir. Tek suçlu Yılmaz hocanın tramvayıdır :)))