ESKİŞEHİR'DE KOMŞULAR BİRBİRİNE GİRDİ

26 Şubat 2020 16:48
ESKİŞEHİR'DE KOMŞULAR BİRBİRİNE GİRDİ

Eskişehir’de, komşular arasında giriş kapısını ’sert kapatma’ nedeniyle çıkan kavga dava konusu oldu.

Olay Emek Mahallesi Eralp Sokakta yaşandı. Dün akşamüstü saat 18:30 sıralarında ikametine giren şahıs veya şahıslar, apartmanın giriş kapısından girdikleri esnada iddialara göre kapıyı sert bir şekilde kapattı. Yaşanan durum üzerine M.E. (38), R.A. (35) ve Ö.A. (36) isimli komşular arasında sözlü tartışma çıktı. Bir süre sonra tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle komşular birbirlerini darp etti.
Birbirlerinden şikayetçi olan komşular hakkında; darp, tehdit, hakaret iddiası ile polis ekipleri inceleme başlattı.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

SAYGISIZ İNSANLAR

27 Şubat 2020 07:14
KAPIYI İNSAN GİBİ KAPATMAYAN BİR SÜRÜ KAZMA VAR .

Komşu hakkı

27 Şubat 2020 01:16
Kimse kendinden başkasını düşünmez durumda! Lafta hukuk hak deriz ama sonuç ortada! Ne komşu hakkı kaldı ne kul hakkı! Okumuş cahiller dolu her yerde! Zerre saygı ve tahammül kalmadı maaselef. Teker teker kaybediyoruz manevi ve insani değerlerimizi. Ve sanırım çoğunu zaten geçmişte yitirdik.

Alperen

27 Şubat 2020 09:33
Bana dokunmayan yılan komşum bile olsa yaşasın gitsin. Amma bana ve aileme en ufak bir tahrikte bulunursa sonuçlarına katlanır..

İrem Koyuncu

27 Şubat 2020 07:37
Hiç işiniz gücünüz başka derdiniz yok mu be kardeşim... Keşke bende kapıyı sert çarpmadan dolayı kavga edecek kadar dertsiz olsam...

ahmet

27 Şubat 2020 09:57
hiç kimseden çekmedim üst komşumdan çektiğim kadar. hiç birine komşuluk hakkımı helal etmiyorum.

Saygı kalmadı

27 Şubat 2020 01:10
Kimsede saygı namına birşey kalmadı. Özgürlük denen şey bu sanırım! Milletin hak hukuk kalmadı. Hiç bir kimsenin başkasının huzurunu rahatını bozmaya hakkı yok ve olamaz. İşte özgürlük nutukları atılıyor ya; bu düşüncesiz cahil kişi (baksan görsen tahsillidir) yaptığını özgürlük sayıyor çoğu insan maalesef! Özgürlük; kendine istemediğini yapmamaktır. Eğitimli hem de yüksek eğitim almış kültür abidesi modern şahsiyetlerin geldiği durum ortada! Hiç övünmesin kimse bu şehirde avrupa şehrinde yaşıyoruz yok kültürüyüz modern insanlarız diyerek. Bugün Emek mahallesinde olur yarın başka bir semtte!

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma