ESKİŞEHİR'DE KOCA DEHŞETİ

Son Güncelleme : 31 Ocak 2019 12:01
ESKİŞEHİR'DE KOCA DEHŞETİ

ÖZEL HABER: 5 aylık hamile olan 24 yaşındaki Nezaket N. A., kocasından şiddet gördü. Kolları, ayakları, burnu ve birçok yeri kırılan talihsiz kadın yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Ona şiddet uygulayan kocası S.A. ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sürekli şiddet

Yaklaşık 7 yıldır evli olan çiftin 3 çocuğu bulunuyor. İddiaya göre genç kadın yıllardır kocası S.A.'dan şiddet görüyor. Son gördüğü şiddet sonrası hastanelik olan kadın karnındaki bebeği ile ölüm kalım savaşı veriyor.

Sahip çıkılsın

Genç kadının ablaları Rahime Taş ve Yasemin Törü, kardeşlerine şiddet uygulayan S.A.'dan şikayetçi oldu. Talihsiz kadının ablaları, evlendiği günden itibaren kardeşlerinin darp edildiğini ve tehdit edildiği bu yüzden de şikayetçi olmadığını ifade ettiler.

Genç kadının ablaları Rahime Taş ve Yasemin Törü “Kardeşimizin de çocuklarının da o ailenin elinden kurtarılmasını istiyoruz. Yetkililere sesleniyoruz kardeşimize ve küçük yeğenlerimize sahip çıkılsın” dediler.

5 aylık hamile olan Nezaket N.A. Gördüğü şiddet sonrası bu hale geldi.

Yaşam mücadelesi veriyor

Yaklaşık 7 yıldır evli ve 3 çocuk annesi olan talihsiz kadın iddiaya göre yıllardır kocasından şiddet görüyor. Son gördüğü şiddet sonrası öldü zannedilen kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı. Eskişehir Osmangazi Hastanesi Tıp Fakültesi'nde tedavi altına alınan Nezaket N.A. Şu anda Şehir Hastanesi Yoğun Bakım Servisinde karnındaki bebeği ile yaşam mücadelesi veriyor. Kocadan şikayetçi olan ablalar Rahime Taş ve Yasemin Törü, “Kardeşimiz evlendiğinden bu yana şiddet görüyor. Çocukları da aynı şekilde şiddet mağduru. Çocukları kurtarmak istiyoruz” dediler.

Kardeşimiz tehdit ediliyor

Ablaların şikayeti üzerine tutuklanarak cezaevine gönderilen S.A. İddiaya göre aynı zamanda uyuşturucu bağımlısı. Gerekli tahlillerin yapılmasını isteyen ablalar, “Kardeşimizi tehdit ediyor. Bu yüzden yıllardır susuyor şikayetçi olamıyor. Eğer serbest kalırsa bu sefer kardeşimizin cenazesini buluruz. Çocukları da tehlike altında. Onlara da hep şiddet uyguladı. 7 yıldır çalışıp kardeşime ve çocuklarına bakmadı. Uyuşturucu bağımlısı bazı zamanlar krize giriyor. Tahlil yapılsın o çocuklar da kardeşimde kurtulsun artık. Canları tehlike altında” diye konuştular.

 

 

 

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cecey

31 Ocak 2019 10:11
ALLAH'ın emaneti olan eşine nasıl böyle burşey yapılıyor anlamam fıtrat geregi savunmasız,korumasız birine heleki bir Bayan'a yapılan şiddet acizlikten başka birşey değil yazık.

gürcan

31 Ocak 2019 15:33
insanlıkla alakası olmayan hayvan biri nedir dövmek sana evlat vermiş kadın onu el üstünde tutman lazım yazık günah değilmi inşallah en ağır cezayı alırsın herkes sana ve senin gibilere beddu ediyordur

ali

31 Ocak 2019 15:27
bazı kendini bilmezler dışarıda mum olurlar eve geldimi savunmasız ailesine efelenirler bu tür insanları cezanın en ağırını vermek lazım ibretlik olsun

SLD

31 Ocak 2019 11:15
17 YAŞINDA EVLEN,ŞİDDET GÖR,ÇOCUK YAP. AİLE BUNLARA GÖZÜNÜ KULAĞINI MI KAPADI

cahiliyet

31 Ocak 2019 21:30
23 yaş 4 çocuk nedir arkadaş of of birde bu olaylar

Adalet hanım

31 Ocak 2019 23:59
Kafasına sıkıp geberteceksin böyle insan artıklarını, toplum başka türlü temizlenmez bunlardan

Yılmaz

23 Mart 2019 21:20
Yaş 24, 7 yıla 3 çocuk 4.ye hamile bu ne yaa.adam desen adam değil zaten.cahillik