ESKİŞEHİR'DE İLGİNÇ HIRSIZLIK

Son Güncelleme : 21 Mart 2019 10:03
ESKİŞEHİR'DE İLGİNÇ HIRSIZLIK

Eskişehir'de bir şahıs, teslimat için bir apartmana giren kuryenin park halindeki motosikletinden başka bir müşteriye teslim edeceği sipariş yemeği çaldı. Yaşanan anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Alınan bilgiye göre, olay Yenibağlar Mahallesi Caner Sokakta yaşandı. Dün gece saatlerinde, aynı sokakta iki yemek paketi teslimi için iş yerinden çıkan moto kurye, Caner Sokak No: 12 önüne gelerek durdu. Paketlerden birini alarak apartmana giren kurye, diğer yemek paketini ise motosikletinin sepetinde bıraktı. Bu esnada sokakta dolaşan bir erkek şahıs, yavaş bir şekilde yürüyerek apartmanın önüne geldi. Girişi kontrol eden şahıs, kimsenin olmadığını görünce motosikletin sepetinde bulunan yemek paketini alarak gözden kayboldu. Diğer paketin teslimi için aynı sokaktaki bulunan farklı bir apartmana gelen kurye, sepeti açınca yemek paketinin olmadığını gördü. Daha sonra sokak üzerindeki güvenlik kameraları incelendiğinde ise, yemek paketinin bir şahıs tarafından çalındığı anlaşıldı. 

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

21 Mart 2019 09:59
üzücü bir durum. Demekki gerçekten aç adam

Eses

21 Mart 2019 15:17
Gereksiz bir iş yapmış. Üniversite caddesinde çorbacı var. Adam dükkanın girişine yazı asmış. Paranız yoksa, ihtiyacınız varsa söyleyerek ücretsiz olarak karnınızı doyurabilirsiniz diye.

4646

22 Mart 2019 06:57
Allah yardımcısı olsun

KÕR HASAN paris.

21 Mart 2019 18:14
Ben ona hırsız diyemem gerçekten ihtiyacı olmasa almazdı . Hırsız olsa moto yuda götürürdü.

cemal

22 Mart 2019 09:34
İnsanımız zor durumda. Canı çekti aldı ya da acıkmıştı aldı. İkincisiyse vay halimize...!

gürcan

22 Mart 2019 19:01
adamın karnı aç almış verenden eksilmez bu kadar reklama ne gerek var kaç paraysa ben ödeyim duyanda tirilyon çalmış zannedecek

Ahmet

22 Mart 2019 08:04
Hırsız hırsızdır. Bugün yemeği çalan yarın motoru da çalar.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama