ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA

Son Güncelleme : 13 Eylül 2018 16:09
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA

Yunusemre Caddesi porsuk kenarında alkol alan bir grup, aralarında çıkan tartışmanın büyümesiyle birbirlerine bıçaklarla saldırdı.

Sinir krizi geçirdi

Yunusemre Caddesi, Kaptan Sokak yanındaki porsuk kenarında alkol alan bir grup henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Kavgaya dönen tartışma bıçaklı yaralamayla sona erdi. Grup halindeki arkadaşlardan 3'ü yaralandı. Olay yerine gelen 112 Acil Yardım Ekipleri yaralılara müdehale ederken bir yaralı sinir krizi geçirerek polis tarafından zor zapt edildi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ŞAHİN

14 Eylül 2018 10:38
KEŞKE ATSALARDI BİRBİRLERİNİ SUYA.3 -5 MÜPTEZELDEN DAHA KURTULURDUK..

sami

14 Eylül 2018 12:55
şehrin kimyası bozuldu her yer eşkıya doldu. sokaklarda yürüyemez olduk, neden yanımdan geçtin diye adam öldürecek tiplerle doldu
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.