ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA

Son Güncelleme : 23 Mayıs 2020 11:05
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA

Eskişehir'de bir vatandaşı bıçaklayarak olay yerinden kaçan şahıs polis ekiplerinin çalışması sonucu yakalandı.

Sümer Mahallesi Dedekorkut Parkında henüz belirlenemeyen bir nedenle bıçakla yaralama olayı meydana geldi. Vatandaşı bıçaklayarak olay yerinden kaçan O. A., polis ekiplerinin erken müdahalesi sonucu Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Açık Otopark yakınlarında yakalandı. Gözaltına alınan O. A., işlemleri yapılması için polis merkezine götürüldü.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandaş

23 Mayıs 2020 13:08
Dede Korkut Parkı ve hemen yanındaki küçük park tam anlamıyla serseri cenneti oldu. Gruplar halinde gelip, bankların sırt kısmına oturup, gelen geçeni taciz eden bir sürü genç var ve bu nedenle de parklara giden ailelerin sayısı her geçen gün düşüyor.

cemal

23 Mayıs 2020 14:48
Ara sıra genel bir arama yapılmalıdır. Ruhsatsız silah, modifiye edilmiş oyuncak tabanca ve bıçak nevinden kesici, dürtücüler taşıyanlara yasal işlem yapılmalıdır. Sık sık yapılırsa caydırıcı olacağı kanaatindeyim.

Red Kit

24 Mayıs 2020 09:08
Bir ara Eskişehir Teksas oldu denmişti. Emniyet müdürü ertesi gün büyük bir operasyon yapıp devletin gücünü göstermişti. Şimdi Ruanda ya döndü. Allah rızası için polislik yapın ya. Şahıslara kimlik taraması, sadece alkol değil uyuşturucu madde kullanıp kullanmadığına dair test, koalisyon ortağı diye bazı gençlere tahammül göstermeyi bırakın Vali Bey, Engin Müdür!

büyükdereli fırat

24 Mayıs 2020 20:28
boş boş sallamış millet e tabi mahalle kavramı diye bişeyde kalmadı ki harbi abiler orda kuş uçurmasın mahhallenin çoluğu çocuğu rahatça topunu oynayıp gezsin semtin kızları rahatça dolaşsın biz çocukken on numaraydı o bahsettiğiniz yerler dede korkut falan yoktu oralarda ormandı ora böyle bi mevzunun olma ihtimali olamazdı milletin günahını alıp suçsuz gençleri karalamayın gölge düşürmeyin

Bugra

24 Mayıs 2020 12:21
cafelerde sürten neslin zavallı çocukları, üretim yok anca yer içer gezerler

Vatandaş

24 Mayıs 2020 16:07
Gençlik bitmiş her şey var ne arasan bunlar yarın bizim geleceğimiz olacak sözde Allah sonumuzu Hayır etsin inşallah Nesil kötü büyüyor Anne babadan çıkmış Arkadaş ortamın da yetişiyor gençlik

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama