ESKİŞEHİR'DE FESTİVAL HEYECANI

19 Ekim 2019 15:27
ESKİŞEHİR'DE  FESTİVAL HEYECANI

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından hayata geçirilen Bilimsel Araştırma Projesi kapsamında ilki düzenlenen ‘Uluslararası Tiyatro Festivali’ başladı.

Son derece mutluyuz

Anadolu Üniversitesi Uluslararası Tiyatro Festivalinin galası öncesinde usta oyuncular basın mensuplarıyla bir araya geldi. Festival hakkındaki düşüncelerini aktaran oyuncular, böyle bir organizasyonun içerisinde oldukları için son derece mutlu olduklarını belirtti.

Güzel bir sahne

Oyuncu ve yönetmen Onur Saylak, “Burada olmaktan, böyle bir organizasyonda olmaktan çok mutluyuz. İlk geldiğimiz anda sahne bizi büyüledi. Eskişehir’de bu kadar güzel bir sahne olduğunu kendi adıma bilmiyordum. Umarım böyle güzel sahneler artar" dedi.

Çok heyecanlandık

Festivallerin herkes gibi kendisini de çok heyecanlandırdığını anlatan oyuncu Şebnem Bozoklu, “Şahane bir şey, tüm Eskişehirlilere ve Anadolu Üniversitesi’nin öğrencilerine uzun soluklu ve güzel bir festival diliyorum. Burada oynayacağımız için çok heyecanlıyız" diye konuştu.

Aklım durdu

Ünlü oyuncu Zerrin Tekindor da festivalle ilgili “Buraya gelmemiz çok hoş oldu. Salonu gördüğümde aklım durdu, inanamadım genişliğine. Yol boyunca sosyal medyadan yer problemiyle ilgili paylaşımlar okuduk. Öğrencilerden çok yazı geldi. O kadar üzüldük ki başka oyunlarımızda var, hepimiz ayarlasak da izleyemeyenler için keşke gelebilsek dedik. Biraz yer problemi olmuş galiba festivalin ilk günü olduğu için" dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

YALAN İNANMAYIN

19 Ekim 2019 19:19
YER VERİLMEDİ ÖĞRENCİLERE. İNANMAYIN FESTİVAL REKTÖR VE YAKINLARINA HİTABEN SANKİ, SİZE DE ÖYLE GELMİYOR MU????

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama