ESKİŞEHİR TÜRKİYE’NİN PARLAYAN YILDIZI

07 Aralık 2019 16:35
ESKİŞEHİR TÜRKİYE’NİN PARLAYAN YILDIZI

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Gümüşhanelilerle bir araya geldi.

Örnek proje

Dernek Başkanı İrfan Ataman, kentte öğrenim gören Gümüşhaneli öğrencilerin tanışması ve kaynaşması amacıyla bu organizasyonu gerçekleştirdiklerini belirterek, hemşehri dayanışmasının önemine dikkat çekti. Başkan Ataç ise,“Eskişehir’imiz son 20 yılda gerçekten müthiş yol aldı. Eskişehir, Türkiye’nin gerçekten parlayan yıldızı oldu. Hafta sonları binlerce insan diğer yerlerden gelerek Eskişehir’i geziyor. Ayrıca bize belediye başkanları ve başka görevde olanlar insanlar da gelerek projelerimizi bilmek ve yerinde görmek istiyorlar. Onları da ağırlıyoruz ve projelerimizi anlatıyoruz. Bizim projelerimiz hakikaten Türkiye’de örnek olacak projelerdir. Tepebaşı Belediyesi’nin farklı bir vizyonu var. Bu vizyon üzerinden yürüyor. ” dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eskişehirli

08 Aralık 2019 01:31
Eskişehir’deki bütün Gümüşhane’liler fotoğrafta yer almış zaten. Sahi, Eskişehir’de kaç tane Gümüşhane’li var? Bir yerlerde sayılarının 300 lü bir rakam olduğunu hatırlıyorum, yanılıyormuyum acaba

Taha çelikgöz

07 Aralık 2019 23:50
Bende gümüşhaneliyim hiç öyle bir şey yok . Belediyeden nemalanan bir kaç kişi aidiyet kurumunu kullanarak belediyeye şirin görünmeye çalışlyor .

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama