ESKİŞEHİR TÜRKİYE’NİN AYDINLIK YÜZÜ

25 Şubat 2020 14:03
ESKİŞEHİR TÜRKİYE’NİN AYDINLIK YÜZÜ

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Türkiye'nin önemli isimleri gençlerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda üniversite eğitimini Eskişehir'de alan ünlü tiyatrocu Levent Üzümcü, gençler ve tiyatro severler ile bir araya geldi.

Gurur duyuyorum

Türkiye’nin önemli tiyatrocularından Levent Üzümcü, 'Tiyatro ve Toplum' konusunda gençlerle söyleşi yapmak üzere Eskişehir’e geldi. Haller Gençlik Merkezi’nde yüzlerce kişiyle bir araya gelen Üzümcü, “Üniversite eğitimini Eskişehir’de tamamlamış birisi olarak bugün Eskişehir’in bu halini gördükçe gurur duyuyorum. Her akşam farklı merkezlerde birbirinden özel kültürel etkinliklerin olduğu Eskişehir, bu alanda gerçekten Türkiye’nin aydınlık yüzü kentlerimizin başında geliyor.” dedi.

Kapılarını açıyor

Levent Üzümcü konuşmasının devamında Eskişehir'in sanata ve sanatçıya verdiği öneme değinerek; “Bazı şehirlerde muhalif tiyatrocular oyun oynayacak salon bulamazken, Eskişehir her görüşe ve her kapılarını sonuna kadar açıyor. Ben başta Sayın Yılmaz Büyükerşen olmak üzere sanata ve sanatçıya değer veren tüm başkanlarımızı kutluyorum. Ama asıl kutlanması gereken salonları dolduran, sanata sahip çıkan Eskişehir halkıdır” dedi.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eskişehire Sesleniş

25 Şubat 2020 15:09
Şehrimizde Hasan Kaçmaz,Ahmet Yenilmez,Ulvi Alacakaplan gibi sanatçılara da bir söyleşi tertiplenmesi temennisiyle nasılsa her görüşe kapılarını sonuna kadar açıyor ya...

Raif BENLİ

25 Şubat 2020 23:15
Benide belediye konukevlerinde ağırlasalar , çuvalla para kazansam sığınacak limanım kalmamışken bana cansuyu verseler ne methiyeler düzerim .

Deli Feyzo

25 Şubat 2020 21:01
Ne kadar radikal tipler varsa hepside chp li belediyelerin beslemesi oldular.Hepsinin ortak özellşkleride hayırsız olmaları.

isimsiz

26 Şubat 2020 09:04
gezi provakatörlerine prim yaptırıyor belediye.

davut doğru

26 Şubat 2020 10:18
bu adama abartısız 20.000 tl verildi...otel masrafları..vip araç...yemek v.s......ayıp ya...su ya zam ..ulaşıma zam....siyasi görüşü olan sanatçıları neden getiriyorsunuz...

serdars

26 Şubat 2020 08:21
gecenki paylasimimi sansurlediniz özgür basın neye göre özgürlükten bahsediyorsunuz. küfür yoktu, hakaret yoktu

Nasrettin Hoca

26 Şubat 2020 08:41
Yukarıda da biri yazmış, Ahmet Yenilmez gelsin falan diye. Yahu ne çabuk unuttunuz, adam utanmadan Eskişehirlilere hakaret ettiydi. Birtakım aklıevvel de aval aval baktıydı, çıkıp 2 laf edememişti. Hey yavrum hey, kimi kandırıyorsun?

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma