ESKİŞEHİR SANAYİSİ HEDEF BÜYÜTMELİ

Son Güncelleme : 18 Eylül 2019 09:09
ESKİŞEHİR SANAYİSİ  HEDEF BÜYÜTMELİ

Eskişehir Sanayi Odası üyelerinin beklentilerini daha yakından tespit etmek, istişarede bulunmak, olası işbirliklerine zemin hazırlamak ve sektörel problemler değerlendirip çözüm üretmek için kollarını sıvadı.

Meslek komiteleri

ESO, bünyesinde bulunan çeşitli üretim alanlarının oluşturduğu 16 meslek komitesi ile her hafta bir araya gelecek. Bu kapsamda ilk olarak ‘Kauçuk, Plastik ve Kimyasal Ürünler’ sanayi grubunu oluşturan ESO’nun 7. Meslek Komitesi Üyeleri istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıya ESO Yönetim Kurulu üyeleri ve kurum müdürleri de katıldı.

Toplantıları önemsiyoruz

ESO Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Bu istişare toplantılarının yoğun katılım ile yapılmasını önemsiyoruz. Çünkü sizlerin düşünce ve görüşleri bizler için çok önemli. Eskişehir sanayisinin hedeflerini büyütmek zorundayız. İlk olarak önemli üretim alanlarımızdan plastik sektörünün ihtiyaçlarını belirlemeye ve problemlerini çözmeye yönelik farklı yol haritaları oluşturabiliriz” dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

FİLOZOF

17 Eylül 2019 17:44
Bütün eskişehirliler olarak el birliği ile osb mizi büyütmeyi ve yatırımları çekmeye gayret ederek sanayi ve teknoloji şehri olmalıyız 3 tane üniversite ve üniversite kadar kıymetli teknik meslek okullarımız ve iş gücümüz var tek ihtiyacımız bir olmak ve beraber çalışmak..

yılmaz

18 Eylül 2019 15:43
opera senfoni heykelden başka birşeyi düşünmeden yönetilen bir şehrin hedefleri büyüyemez. eskişehir günden güne dahada küçülüyor. büyükşehir değil güdükşehir olduk. sürekli başka iller bizi geçiyor. ilk onda olan şehir yirmi yılda otuzunculuğa doğru geriledi. böyle yönetildiği sürece dahada geriye gidecek.