ESKİŞEHİR SANATA DOYACAK

Son Güncelleme : 01 Mayıs 2018 17:05
ESKİŞEHİR SANATA DOYACAK

Odunpazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı bağlama, gitar, ney, ud ve vurmalı çalgılar atölye katılımcıları yılsonu gösterisi gerçekleştirildi.

Coşkulu gece

Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Vurmalı Çalgılar Yıl Sonu Gösterisi’ne Odunpazarı Belediye BaşkanıKazım Kurt’un yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından açılan bağlama, gitar, ney, ud ve vurmalı çalgılar atölyelerinde eğitim alan katılımcılar, hazırladıkları gösteri izleyenlere coşkulu bir gece yaşattı.

Yol yapmakla olmuyor

Konser sonrasında konuşan Kazım Kurt, Eskişehir’in Odunpazarı’nda sanata doyacağını belirtti. Başkan Kurt, “Sanat önemli bir unsur ve Odunpazarı Belediyesi sanata, sanatçıya destek olmaya devam ediyor. Türkiye’nin aydınlık geleceği sadece yol yapmakla, asfaltla olmuyor. Sanatı, sanatçıyı, kültürü, bilimi sonuna kadar destekleyeceğiz. Eskişehir, Odunpazarı’nda sanatı bulacak, sanata doyacak” dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

doyduk

02 Mayıs 2018 12:02
sanat ve sanatsal çalışmalara öyle " doydukki artık kusacağımız geliyor .

Tarzan

02 Mayıs 2018 04:35
Sen de vurmalı çalgılardan anlıyorsan ben ne olayım ?

Ali

03 Mayıs 2018 15:47
Senin gibi güya bir şeyden anlayan ak torillerlerin bir yerine battı ciyakliyorsun bu ak lar sizin.gibi sanat Mana heykel meykelle ugrasacak vakti yok siz anca kendi kendinizi Kandıra zavallilar yiyip içip yatın

Aktroller nerede?

01 Mayıs 2018 22:28
Hayret aktroller bugün neredeyse hiçbir habere üşüşmemişler. İl başkanlığı henüz strateji belirleyemedi galiba. Kenar mahallelerde yerinden çıkan kaldırım taşlarına dikkate çekmediniz bugün.. bir yanımız eksik kaldı. Bari gelip heykellere ve barlar sokağına azcık sallasaydınız. Belki önünüze 3-5 kuruş atarlardı da gidip tavuk döner yerdiniz.
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
Eskişehir’de bir çocuk kreşinde meydana gelen yangın korku ve paniğe neden oldu.
TEHLİKELİ EĞLENCE
TEHLİKELİ EĞLENCE
Eskişehir'deki kar yağışının ardından adeta buz pistine dönen bazı sokaklarda ulaşım zaman zaman güçlükle yaşanırken, araca bağlanan iple kar üstünde kayan genç yürekleri ağza getirdi. 
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından bugün üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Kızak Festivalinde, çocuklar ve vatandaşların yoğun katılımıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. 
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kurt, Göztepe Mahallesi’nde bulunan mahalle sakinlerini ziyaret etti.
KAYMAKAMDAN  ÖRNEK DAVRANIŞ
KAYMAKAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Kaymakamı Hakan Bilgin, sağlık sorunlarından dolayı evde eğitim gören Umut Kaan Balbay'a karne ziyaretinde bulundu.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası ile Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
Eskişehirli hayvanseverlerle bir araya gelen Burhan Sakallı, Eskişehir’in ‘hayvan bir dostu bir şehir’ olacağını söyledi.
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
 Eskişehir'de bir genç uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.