ESKİŞEHİR RANTA KURBAN EDİLDİ

26 Şubat 2020 15:28
ESKİŞEHİR RANTA KURBAN EDİLDİ

Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Başkan Yardımcısı Adil Keser, son günlerde Türkiye'nin gündeminde olan depremle ilgili açıklama yaparak Eskişehir'de yaşanması olası bir depremin yaratacağı hasarlardan bahsederek, "Eskişehir'in bir çok mahallesi ranta kurban edilmiştir." dedi.

Manzara korkunç

Keser , "Saadet Partisi İl Başkanı Yüksek İnşaat Mühendisi Fesih Bingöl, yıllardır çarpık kentleşmenin sosyal ve fiziki açıdan yanlış olduğunu, olası bir depremde sonuçların ağır olacağını dile getirmiştir. Ancak bunlar dikkate alınmayarak güzel şehrimizin bir çok mahallesi ranta kurban edilmiştir. Şehrin trfik yükünü çeken büyük caddelerindeki tramvay çalışmaları artık yeter dedirtiyor. Büyük bir depremle karşılaştığımız anda yaşanabilecek manzara korkunç görünüyor." diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

METEHAN

26 Şubat 2020 17:11
Gene ihtiyar heyeti cıkmış açıklama yapıyor! O tren kaçtı son 15-20 senedir yapılanlar ortada. Güya şehir imar planları yapıldı geçmişte ve yakın dönemde o zaman neden itiraz etmediniz o zaman niçin konuşmadı sayın inş. Müh. Fesih Bingöl. O ranttan kendisi de faydalanmadı mı? Elbirliği ile şehri yaşanmaz hâle getirdiniz! O tren çoktan kaçtı. Bu saatten sonra neyi nasıl düzelteceksiniz acaba? Bırakın itfaiyeyi çoğu sokağa ambulans bile giremeyecek durumda. Ama daha çok övünürüz biz avrupa şehri olmakla...

METEHAN

27 Şubat 2020 01:56
Rant çeşmesi akıp, şehircilik namına bir şey yapılmazken şehirde kimsenin sesi çıkmadı! Şehir berbat hâle geldi elbirliği ile sayenizde! Sırayla çıkar beyanat verirsiniz. Partiler odalar çıkar konuşur! Yok rant oldu deprem riski var vs. V.s. O rantı paylaşan kimler mimar ve mühendisler. Müteahhitleri ayırıyorum çünkü onlar imar planı ne ise onu uyguladılar. O imar planlarına itiraz etmeden proje hazırlayanlar kimlerdi... Rant bitti tabii inşaat rantı çıkıp konusun artık...

Alı Haydar

27 Şubat 2020 01:41
Saadet Partisi İl Başkanı Yüksek İnşaat Mühendisi Fesih Bingöl bu ranttan ne kadar kazanmış onu da açıklarsanız iyi olur sayın Adil Keser! Sayın büyükşehir belediye başkanımıza da ilettiniz mi bunu acaba? 21 senedir yapmadıklarını da söyleyin başkana! Sonuçta avrupa şehri yaptı bu şehri! Rantı hep beraber yediniz şimdi kalkıp neden bahsediyorsunuz!

ahmet

27 Şubat 2020 10:22
Günaydın. Sorunları dile getiren trol damgası yedi eskişehirde. Mesala, organize sanayıie işçi getirip götüren bütün otobüslerin kullandığı Şirintepe köyyolu sk. yaylapınar sokak, Yeşiltepe bigeç cad, sütlüce yaylalar sk. yeni imara açıldığı halde bu caddeler milim genişletlmedi. iki otobüs belediye otobüsü dahil zor geçiyor. sokak yanları 3-4 katlı bina oldu, bundan sonra nasıl genişleyecek bu yol. İnş. Müh. Orhan soydaş seylap caddesi ile gaffar okanı genş tuttu oraraları kurtardı., şimdide tramvay geçiriyorlar. Görsel sanatları bilenle diş tabibini belediye başkanı seçtik, sonuç bu.

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma