ESKİŞEHİR KENETLENMELİ

03 Ağustos 2018 16:26
ESKİŞEHİR KENETLENMELİ

Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir Vali Hanefi Demirkol tesislerinde Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal, Teknik Direktör Fuat Çapa ve futbolcularla bir araya geldi.

Vali Çakacak’ı tesislere gelişi esnasında Başkan Ünal ve yöneticiler ile Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler kapıda karşıladı. Burada hazırlık maçı için stada hareket edecek olan takım otobüsünde futbolculara seslenen Vali Çakacak, “Centilmence ve kararlı adımlarla, hocamızın, yöneticilerimizin ve tüm Eskişehir’in kenetlenmesi ile inşallah başarılı bir sezon geçirilerek hedefe ulaşılır. Bu zorlu hedefe ulaşma noktasında hepinize başarılar diliyorum“ ifadelerini kullandı. 
Daha sonra toplantı salonuna geçen Vali Çakacak, Başkan Ünal’dan yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı. Nazik ziyaretlerinden dolayı Vali Çakacak’a teşekkür eden Başkan Ünal, "İnanıyorum ki, yeni sezonda camiamız kenetlenecek ve mali açıdan da sportif başarı açısından da hak ettiği noktaya ulaşacaktır" açıklamalarında bulundu. 

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandaş

03 Ağustos 2018 22:00
Sn Vali ziyarete gelmiş bari bugün biraz işi ciddiye alıp bir kravat takın.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
Eskişehir'de yanarak feci şekilde can veren şahsın olayının arkasında cinayet çıktı.
MHP'DE DEVİR-TESLİM
MHP'DE DEVİR-TESLİM
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, görevini İlçe Başkanı Sekreteri Mustafa Komar ’a teslim etti. 
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından bir barakaya düzenlenen baskında çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili yakalanan şüpheli çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 
ALMANYA ÇIKARMASI
ALMANYA ÇIKARMASI
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibi ile geçtiğmiz hafta Almanya'nın Berlin kentine çıkarma yaptık. Zira 60 ülkeden 3 bin firmanın katıldığı Raylı Sistemler Fuarı vardı. Ayrıca Berlin gezisi yapıldı. Peki neler yaşandı?
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
Eskişehir’de, bir şahıs üzerine dökülen tinerin alev alması sonucu feci şekilde can verdi. 
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.