ESKİŞEHİR KENETLENMELİ

03 Ağustos 2018 16:26
ESKİŞEHİR KENETLENMELİ

Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir Vali Hanefi Demirkol tesislerinde Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal, Teknik Direktör Fuat Çapa ve futbolcularla bir araya geldi.

Vali Çakacak’ı tesislere gelişi esnasında Başkan Ünal ve yöneticiler ile Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler kapıda karşıladı. Burada hazırlık maçı için stada hareket edecek olan takım otobüsünde futbolculara seslenen Vali Çakacak, “Centilmence ve kararlı adımlarla, hocamızın, yöneticilerimizin ve tüm Eskişehir’in kenetlenmesi ile inşallah başarılı bir sezon geçirilerek hedefe ulaşılır. Bu zorlu hedefe ulaşma noktasında hepinize başarılar diliyorum“ ifadelerini kullandı. 
Daha sonra toplantı salonuna geçen Vali Çakacak, Başkan Ünal’dan yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı. Nazik ziyaretlerinden dolayı Vali Çakacak’a teşekkür eden Başkan Ünal, "İnanıyorum ki, yeni sezonda camiamız kenetlenecek ve mali açıdan da sportif başarı açısından da hak ettiği noktaya ulaşacaktır" açıklamalarında bulundu. 

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandaş

03 Ağustos 2018 22:00
Sn Vali ziyarete gelmiş bari bugün biraz işi ciddiye alıp bir kravat takın.
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.