ESKİŞEHİR İÇİN ÇALIŞIYORUZ

04 Eylül 2018 16:53
ESKİŞEHİR İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aykut Hamzaçebi, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 192. yılı nedeniyle basın toplantısı düzenledi. Hamzaçebi “Eskişehir için çalışıyoruz” dedi.

Aykut Hamzaçebi, Odunpazarı ve Tepebaşı ilçe belediyeleri zabıta personelinin de katıldığı toplantıda, zabıta teşkilatlarının sokakta ve tüm yaşam alanlarında kentin huzur, sağlık ve düzeninin sağlanmasıyla görevli olduğunu söyledi. Hamzaçebi, “Hizmet anlayışımız insana odaklı, çevreye duyarlı bir doğrultuda devam etmektedir. Kent yönetimi bir ekip işidir. Eskişehir ve Eskişehirliler için çalışıyoruz. Aynı zamanda şehir turizminin gönüllü ve görünmeyen neferidir zabıta" dedi. Öte yandan Hamzaçebi, dilencilere karşı ayrı bir sivil araç bulunduğunu ve bu araçta 10 zabıtanın görev yaptığını söyledi. Zabıta ekiplerinin çalışmalarını anlatan Hamzaçebi, tüm vatandaşların gönüllü bir zabıta olması istediklerini ifade etti.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

bırakın palavrayı

05 Eylül 2018 08:26
ne iş yapıyorsunuz

Musti

05 Eylül 2018 12:20
Tabi canım. Çok çalışıyorlar. Bi ihbar verdim. Oturdum bekledim. Ne gelen var ne giden.

mustafa

05 Eylül 2018 09:03
Eskişehir'deki zabıtaların bu dediklerinizden haberi var mı? Hiç zannetmiyorum. Vatandaşlar gönüllü zabıta olsun. Belediyenin maaşlı zabıtaları zaten ortalarda yok, artık hiç işe gelmesinler. Zabıtanın kendi içinde denetimi olmalı, çarşıda kafalarına göre geziyorlar, hiç bişeye baktıkları yok.

Ali

04 Eylül 2018 20:12
Şikayet ediyorsunda ne oluyor sanki dükkanın önüne kaldırıma masa atmışlar arıyorsun ilgilenen gelip bakan yok

Cecey

04 Eylül 2018 18:46
ÇA LIŞ TI GI NI ZI ZAN NE Dİ YOR SU NUZ.

Ali baba

04 Eylül 2018 18:42
İnanmıyorum siz görevinizi layıkıyla yapmıyorsunuz

Vatandas

04 Eylül 2018 17:23
Bos laflar secim geliyo hep beraber bay bay digcez size insallah

Eses

09 Eylül 2018 13:54
Koskoca Eskişehirde zabıtanın başına geçirecek adam mı bulamadınız da Trabzondan ithal müdür devşirdiniz. Bu arkadaşın görevlendirilmesinde Akif Hamzaçebinin etkisi ne derecedir?
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.