ESKİŞEHİR EKONOMİSİNE ZENGİNLİK SUNACAĞIZ

12 Eylül 2017 16:30
ESKİŞEHİR EKONOMİSİNE ZENGİNLİK SUNACAĞIZ

Yeni bir ivme

Eskişehir Ticaret Odası(ETO) Başkan Adayı Ayhan Sezer, genç, dinamik ve aktif bir yönetim anlayışıyla ETO'ya talip olduklarını söyledi. ETO'nun üzerinde bir yorgunluk olduğunu belirten Sezer, " ETO, üzerinde bulunan yorgunluğu bizim yönetimimiz ile birlikte atacak. Eskişehir ekonomisine, insanların sosyal hayatına yeni bir ivme kazandıracağız" dedi.

İlk 10'a gireceğiz

Sezer, "Eskişehir'e yeni iş adamları, esnaf erbabları kazandıracağız. ETO'nun sorunları çok. Ticaretin en hassas olduğu konulara odaklandık. Eğer kazanırsak Eskişehir ekonomisine bugüne kadar görmediği zenginliği sunacağız. Anadolunun Avrupa şehri olan Eskişehir'i ekonomi olarak da canlandıracağız. Hedefimiz en kısa süre içinde ilk 10 ekonomi arasına girmek olacak" dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandas26

14 Eylül 2017 16:00
Küresel yatırımlar gelmeden hicbir degisiklik olmaz!!!! Küresel yatırımları geri tepenler düsünsün

esnaf

12 Eylül 2017 17:40
Adamlar kaç trilyonluk proje yapıyorlar. Bu zamana kadar başkanlar tadilat yapmaktan başka ne yaptı etoya. Bu yorgun halleriyse, Allahtan dinamik değil adamlar.
ESKİŞEHİR'DE KAZA:3 YARALI
ESKİŞEHİR'DE KAZA:3 YARALI
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. 
10 BİN LİRAYI GERİ GETİRDİ
10 BİN LİRAYI GERİ GETİRDİ
 Eskişehir'de döviz bürosu çalışanı tarafından fazla 10 bin lira ödeme yapılan vatandaş, kendisine yanlışlıkla verildiğini öğrenince parayı geri getirerek teslim etti.
BASIN MENSUPLARINA SALDIRDILAR
BASIN MENSUPLARINA SALDIRDILAR
Eskişehir'de uyuşturucu madde satıcısı 2 kişi adliyeye sevk edilirken, yakınları tehdit hakaret ve küfürlerle basın mensuplarının üzerine yürüdü. Bu sırada adliyeye giriş yapan uyuşturucu satıcısı önce küfür etti, ardından ise basın mensuplarına 'terbiyesiz' dedi.
ESKİŞEHİR’E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR’E HAYRAN KALDILAR
Türkiye Kent Konseyleri Birliği Buluşması için Eskişehir’e gelen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Balıkesir Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Eskişehir'e hayran kaldılar.
KADINLAR SİYASETTE OLMALI
KADINLAR SİYASETTE OLMALI
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Kadın ve Gençlik Kollarını ziyaret etti.
PROTOKOLÜ YENİLEDİLER
PROTOKOLÜ YENİLEDİLER
ESOGÜ ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında Eskişehir’de sığınmacı ve mevsimlik tarım işçisi olarak bulunan kadın ve kız çocukları için yürütülen ortak çalışmaların önümüzdeki yıl da devam etmesi konusunda işbirliği protokolü imzalandı.
MİTİNG ÇAĞRISI
MİTİNG ÇAĞRISI
Alpu Ovası'na kurulması planlanan termik santrale tepki karşı 24 Şubat'ta düzenlenecek mitinge çağrı yapıldı. Miting tertip komitesi adına konuşan ÇYDD Başkanı Sevgi Akmen "Kentimizin geleceğine sahip çıkan duyarlı Eskişehirlileri mitinge bekliyoruz" dedi.
KARACAN: KAPAK OLDU
KARACAN: KAPAK OLDU
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir 6. Olağan Kongresi'ne ilişkin mesajlarını dün sosyal medya hesabından paylaştı. Karacan yerel yönetimlere gönderme yaparak "Engelleniyoruz propagandası ile çirkef algı yönetimi yapanlara Modern Sanat Müzesi kapak oldu" dedi.
OKUL DEĞİL SERSERİ YATAĞI
OKUL DEĞİL SERSERİ YATAĞI
Huzur Mahallesinde132 kişinin arsası olması nedeniyle tadilat yapılamayan Şehit Serkan Özaydın İlköğretim Okulu serseri yatağı haline geldi. 6 yıldır eğitim-öğretime açılamayan okul mahalleliyi mağdur ediyor.