ESKİŞEHİR EKONOMİSİNE ZENGİNLİK SUNACAĞIZ

12 Eylül 2017 16:30
ESKİŞEHİR EKONOMİSİNE ZENGİNLİK SUNACAĞIZ

Yeni bir ivme

Eskişehir Ticaret Odası(ETO) Başkan Adayı Ayhan Sezer, genç, dinamik ve aktif bir yönetim anlayışıyla ETO'ya talip olduklarını söyledi. ETO'nun üzerinde bir yorgunluk olduğunu belirten Sezer, " ETO, üzerinde bulunan yorgunluğu bizim yönetimimiz ile birlikte atacak. Eskişehir ekonomisine, insanların sosyal hayatına yeni bir ivme kazandıracağız" dedi.

İlk 10'a gireceğiz

Sezer, "Eskişehir'e yeni iş adamları, esnaf erbabları kazandıracağız. ETO'nun sorunları çok. Ticaretin en hassas olduğu konulara odaklandık. Eğer kazanırsak Eskişehir ekonomisine bugüne kadar görmediği zenginliği sunacağız. Anadolunun Avrupa şehri olan Eskişehir'i ekonomi olarak da canlandıracağız. Hedefimiz en kısa süre içinde ilk 10 ekonomi arasına girmek olacak" dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandas26

14 Eylül 2017 16:00
Küresel yatırımlar gelmeden hicbir degisiklik olmaz!!!! Küresel yatırımları geri tepenler düsünsün

esnaf

12 Eylül 2017 17:40
Adamlar kaç trilyonluk proje yapıyorlar. Bu zamana kadar başkanlar tadilat yapmaktan başka ne yaptı etoya. Bu yorgun halleriyse, Allahtan dinamik değil adamlar.
MUHTARLAR KARARSIZ
MUHTARLAR KARARSIZ
Alpu ovasına yapılması planlanan termik santralle ilgili bugüne kadar konuşmayan bölgenin muhtarları bir araya geldi. Muhtarlar adına konuşan Yüksel Girgin, gazetecilerin sorduğu sorularına net cevaplar verememesi dikkat çekti.
EYLEME PARA CEZASI
EYLEME PARA CEZASI
Geçen ay "müftülere nikah kıyma yetkisi verilmesine" tepki göstermek için bir araya gelen 40 kadına OHAL tedbirlerine uyulmadığı gerekçesiyle para cezası kesildi.
ÖNYARGIYI KALDIRMALIYIZ
ÖNYARGIYI KALDIRMALIYIZ
Termik santral konusunda görüşlerini açıklayan AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, bu konuda ön yargılı olunmaması gerektiğini söyledi.
İŞ YÜKÜ ALTINDA EZİLİYORUZ
İŞ YÜKÜ ALTINDA EZİLİYORUZ
Eskişehir- Kütahya- Bilecik Diş Hekimleri Odası tarafından, 22 Kasım Diş Hekimleri Gününü de içine alan “ Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası” nedeniyle Vilayet alanında bulunan Atatürk anıtına çelenk bırakıldı.
OKULLARDA GERİ DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ
NEFES KESEN TATBİKAT
NEFES KESEN TATBİKAT
Dorlion Arama ve Kurtarma (DAK) ekibi, olası bir deprem felaketine hazırlıklı olmak amacıyla Eskişehir’de tek ve çok katlı 3 farklı binada nefes kesen tatbikata imza attı. 
EROİNLE YAKALANDILAR
VALİLİK'TEN TERMİK SANTRAL AÇIKLAMASI
VALİLİK'TEN TERMİK SANTRAL AÇIKLAMASI
Eskişehir Valiliği, kamuoyundaki termik santral tartışmalarıyla ilgili basın açıklaması yaptı.
FETÖ SANIKLARINA ELEKTRONİK KELEPÇE
FETÖ SANIKLARINA ELEKTRONİK KELEPÇE
Eskişehir'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında haklarında dava açılan 5 infaz koruma memurundan biri, 12 yıl, 3'ü de 6'şar yıl 3'er ay hapis cezasına çarptırıldı.