ESKİŞEHİR EKONOMİSİNE ZENGİNLİK SUNACAĞIZ

12 Eylül 2017 16:30
ESKİŞEHİR EKONOMİSİNE ZENGİNLİK SUNACAĞIZ

Yeni bir ivme

Eskişehir Ticaret Odası(ETO) Başkan Adayı Ayhan Sezer, genç, dinamik ve aktif bir yönetim anlayışıyla ETO'ya talip olduklarını söyledi. ETO'nun üzerinde bir yorgunluk olduğunu belirten Sezer, " ETO, üzerinde bulunan yorgunluğu bizim yönetimimiz ile birlikte atacak. Eskişehir ekonomisine, insanların sosyal hayatına yeni bir ivme kazandıracağız" dedi.

İlk 10'a gireceğiz

Sezer, "Eskişehir'e yeni iş adamları, esnaf erbabları kazandıracağız. ETO'nun sorunları çok. Ticaretin en hassas olduğu konulara odaklandık. Eğer kazanırsak Eskişehir ekonomisine bugüne kadar görmediği zenginliği sunacağız. Anadolunun Avrupa şehri olan Eskişehir'i ekonomi olarak da canlandıracağız. Hedefimiz en kısa süre içinde ilk 10 ekonomi arasına girmek olacak" dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandas26

14 Eylül 2017 16:00
Küresel yatırımlar gelmeden hicbir degisiklik olmaz!!!! Küresel yatırımları geri tepenler düsünsün

esnaf

12 Eylül 2017 17:40
Adamlar kaç trilyonluk proje yapıyorlar. Bu zamana kadar başkanlar tadilat yapmaktan başka ne yaptı etoya. Bu yorgun halleriyse, Allahtan dinamik değil adamlar.
ESKİŞEHİR'E GÖKYÜZÜNDEN BAKIŞ
BENİM GİBİ  KANMAYIN
BENİM GİBİ KANMAYIN
Eskişehir'de kendilerini telefonda polis veya savcı olarak tanıtarak dolandırıcılık yapanlara karşı oluşturulan özel ekip, şehir dışından gelip dikkati çekmemek için ucuz otellerde kalan, taksi tutan ve uydu haritalarından yararlanarak kandıracakları kişileri yakınlarındaymış gibi yönlendiren şüphelilerin, kurbanlarını daha çok 60 ve üzeri yaş grubundan seçtiğini belirledi
OKUL SERVİSLERİNE SIKI DENETİM
OKUL SERVİSLERİNE SIKI DENETİM
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kent genelinde faaliyet gösteren öğrenci servislerine yönelik denetim yaptı.
YAŞLI ÇİFT KAZA KURBANI
COŞKULU KUTLAMA
COŞKULU KUTLAMA
Sivrihisar'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 96'ncı yıl dönümü gerçekleşen tören ile coşkuyla kutlandı.
ARSLAN ADAY OLMAYACAK
ARSLAN ADAY OLMAYACAK
Ak Parti Mahmudiye İlçe Başkanı Mustafa Arslan, 2010 yılından bu yana yapmış olduğu ilçe başkanlığına tekrar aday olmayacağını açıkladı.
GÜNEYDOĞU GAZİSİ UNUTULMADI
KİTLE ÖRGÜTLERİ ÖNEMLİDİR
KİTLE ÖRGÜTLERİ ÖNEMLİDİR
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, demokratik kitle örgütleri ve hemşehri dernekleri ile bir araya gelmeye devam ediyor.
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
'19 Eylül Gaziler Günü' münasebetiyle, Eskişehir Valiliği ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından gaziler onuruna yemek programı düzenlendi.