EŞEKLİK YAPTI!

26 Ağustos 2018 10:49
EŞEKLİK YAPTI!

Şehir Merkezin'de, cadde ortasında araçların önüne çıkıp başı boş dolaşan sahipsiz eşek trafiği birbirine kattı.

Zor anlar yaşatıyor

Korna seslerine de aldırış etmeyen eşek, görenler tarafından eşeklik yaptı dedirtti. Trafiğin en yoğun ve kalabalık olduğu zamanlarda işlek cadde de gezen eşek, araçların önüne aniden çıkarak sürücülere zor anlar yaşatıyor.

Araçların önüne çıkıyor

Eşeğin zabıta memurları tarafından trafiğin ortasından alınması gerektiğini ancak sık sık bu gibi durumlarla karşı kaşıya kaldıklarını ifade eden vatandaşlar, “Sahipsiz eşek aniden araçların önüne çıkıyor. Zor anlar yaşatıyor sürücülere. Bu gibi durumlarla hep karşı karşıyayız” dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Seçmen

26 Ağustos 2018 14:42
Çevre yolu Vergi Dairesi Başk civarı,Emek mah Tarih Bulvarı,Mamuca yolu Enez Cami civarı başıboş AT larla dolu yetkililer bunları toplamalı,aniden yola çıkıyorlar,trafik kazası an meselesi lütfen yetkililer görevini yaparak bu konuya dikkat etsinler

SUCUKÇU

27 Ağustos 2018 11:31
Vay bee... kaçmış...!!
BAKANLIKTAN CEVAP GELDİ
BAKANLIKTAN CEVAP GELDİ
Eskişehir merkez ve ilçelerinde sıklıkla meydana gelen ve mağduriyet yaratan elektrik kesintilerine ilişkin Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan açıklama geldi.
ESKİŞEHİR MERKEZLİ FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR MERKEZLİ FETÖ OPERASYONU
Eskişehir merkezli 3 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda 6'sı muvazzaf 7 asker gözaltına alındı.
CUMHURBAŞKANINA HAKARETE TUTUKLAMA
CUMHURBAŞKANINA HAKARETE TUTUKLAMA
 Eskişehir'de, sosyal medya hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği öne sürülen 2 kişi tutuklandı.
Göçmenler kurtarıldı
Göçmenler kurtarıldı
Ege Denizi'ndeki Yumurta Ada'da mahsur kalan 44 düzensiz göçmenin tamamı Türk Sahil Güvenlik Komutanlığı unsurlarınca kurtarıldı.
GECE YARISI DEPREM TATBİKATI
GECE YARISI DEPREM TATBİKATI
Eskişehir Dorlion Arama ve Kurtarma (DAK) ekibi, olası bir deprem felaketine hazırlıklı olmak amacıyla nefes kesen tatbikata imza attı. 
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.