ES-ES'TEN HAZIRIZ MESAJI

19 Ocak 2018 09:49
ES-ES'TEN HAZIRIZ MESAJI

Eskişehirspor'da parola yarınki İstanbulspor maçından galip gelmek. Gerek Başkan vekili Erdal Şahbaz gerekse teknik direktör Yücel İldiz dün yaptıkları açıklamalarda ikinci yarıya galibiyet alarak başlamak istediklerini yinelediler. Öte yandan futbol takımı bugün kampa giriyor.

KAMPA GİRİYORUZ

Yarın ikinci yarının ilk maçında sahasında İstanbulspor ile mücadele edecek olan Eskişehirspor'da hazırlıklar bugün tamamlanıyor. Takım son idmanı bugün tesislerde yaparak kampa girecek. Ligin ilk yarısında rakibi ile İstanbul'da 2-2'lik skorla puanları paylaşan ekibimiz rövanş maçını alarak 2. yarıya moralli başlamayı hedefliyor. Yarın saat 15.30'da başlayacak olan maç için ise bilet satışları devam ediyor.

YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

Askeri uçağın düşmesiyle şehit olan 3 şehidimize rahmet dilerek sözlerine başlayan Eskişehirspor çalıştırıcısı Yücel İldiz Eskişehirspor’un ligin ikinci yarısında kalkınma dönemine gireceğini dile getirdi. Deneyimli çalıştırıcı dün idman öncesi yaptığı açıklamada, “Artık Eskişehirspor için yeni bir dönem başlıyor. İkinci devre taraftarımızın desteği ile iyi geçireceğimizi düşünüyorum. Bu nedenle herkesi cumartesi günü oynayacağımız maça davet ediyorum.” diye konuştu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Gökhan ardıç

20 Ocak 2018 20:41
Sayın yönetim tüm taraftar hazırdı ama futbolcular değil isteksiz futbolcu grubu taraftarla polemiğe giren kağan kanak daha taraftar size ne yapsın takım oynamadıktan sonra ne yapsın hoca takımdaki tek sorun ki İstanbul maçında gördük gruplasma var bu da çok belli oluyor kaganın grubu erkanın grubu taraftar geldi ama futbolcularda arma ruhundan yoksun oynadı ..... Bırakın bu futbolla playofu ligde kalırsak dua edelim ..... Saygılar
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.