ES-ES'TE YÜZLER GÜLÜYOR

Son Güncelleme : 07 Aralık 2017 16:12
ES-ES'TE YÜZLER GÜLÜYOR

Eskişehirspor'da başkan belirsizliğinin sona ermesinin ve Halil Ünal'ın başkan olmasının ardından yüzler gülmeye başladı.


Sinan Özeçoğlu'nun Olağanüstü Kongre kararı almasının ardından yönetime herhangi bir talibin çıkmaması, oyuncuları ve kulübü zorlu bir sürece sokmuştu. Samsunspor deplasmanında aldığı 4-0 galibiyetin ardından iyice morallenen Eskişehirspor, dün gerçekleştirilen kongre ile de rahat bir nefes aldı. Yeniden başkanlığı üstlenen Halil Ünal, elini taşın altına zor şartlar altında bir kez daha soktu. Bugün yapılan antrenmanda oyuncuların morallerinin yüksek olduğu gözlemlenirken, Gaziantepspor maçının hazırlıkları devam etti.
TFF 1. Lig'in 15. Haftası'nda oynanacak mücadele için Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde antrenman yapıldı. Teknik Direktör Yücel İldiz yönetiminde 90 dakika süren antrenman, ısınma hareketleri ile başladı. 5’e 2 pas çalışması ile devam eden antrenman, yarım saha oyun ile son buldu.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

esesli

09 Aralık 2017 10:38
Sinan başkanın sözü vardı pirimleriniz çarşamba sabahı hesabınıza yatacak demişti ne oldu yattımı acaba.

Cengiz

08 Aralık 2017 15:14
Samsun maçından sonra soyunma odasında Sinan başkan Çarşamba günü primlerin yatacağı sözünü vermişti. Ancak primlerin hala yatmadığı söyleniyor. Acaba doğrumu.

recep balcılar

08 Aralık 2017 14:59
kent olarak es ese sahip cıkmalıyız eskişehirde her yapılan işlemden 5 tl alınmalı bu ilceler dahil mesela tapu elektirik su kıredi bina arsa gibi harclardan tolanacak paralar biraz olsun nefes aldırır haydi hayırlısı

hasan

08 Aralık 2017 11:17
Eskişehirspor tam profesyonelleşip, gelir gideri kayıt altına alınacaktı. hesap verilebilirliği olacaktı, olmadı.

SAHTE GÜLÜŞLER.

08 Aralık 2017 11:06
HEPSİ TEK TEK GİDECEKLER EĞER YETERLİ PARA ÖDENMEZSE + PRİMLER ÖDENMEZSE SİZ NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUNUZ ! ESKİŞEHİRSPOR YOK OLUYOR...

hamdi

07 Aralık 2017 17:46
ESKISEHIRIN MARKALASMIS FIRMALARI. DURURKEN?????? BU SAHIS NEDEN ELINI TASIN ALTINA SOKUYOR???? DAHA DA DIBE BATIRMAK ICINMI? DENENMISI DENEMEYIN. GELSIN ETI/ GELSIN SARAR/ VE GELSIN SAYIN VEKILIMIZ HARUN KARACAN. BIR BENZIKLIK ESES IN TUM BORCUNU SILER ATAR.