ES-ES'TE YOĞUN ÇALIŞMA

30 Ocak 2018 11:40
ES-ES'TE YOĞUN ÇALIŞMA

Eskişehirspor, TFF 1.Lig’in 20.haftasında karşılaşacağı, Denizlispor maçı hazırlıklarına devam etti.

Kırmızı Şimşekler,  TFF 1.Lig’in 20.haftasında deplasmanda karşılaşacağı, Denizlispor maçı hazırlıklarına sabah saatlerinde Vali Hanefi Demirkol tesislerinde gerçekleşen antrenman ile devam etti. Teknik Direktör Yücel İldiz yönetiminde yaklaşık 80 dakika süren antrenman, ısınma hareketleri ile başladı. El topu ile devam eden çalışmalar, fitness ile son buldu. Takım, günün ikinci çalışmasıı akşam saatlerinde gerçekleştireceği antrenman ile yapacak. 

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cecey

30 Ocak 2018 16:40
Birazda ESES ruhu çalışması yapılsın lütfen

Cemali CCCC

31 Ocak 2018 10:52
Her hafta çalışıyorlar , sözüm ona hazırlandıklarını sanıyorlar ama hep hüsran...Ruh olmadık tan sonra sahada icraat yok..Başkan bir an önce önlem almaz ve bunları kendilerine getirmezsen , bindik bir alamete gidiyoz kıyamete...

KOK aydın_PA

31 Ocak 2018 10:25
Çocuklar kendinizi fazla yormayin bizler sizlerin yerine hem üzülür hemde sıkıntıyla stresle yaşarız..yalnız hainler terk etsin şehrimizi
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.