ES-ES'TE TARİHİ KONGRE

13 Haziran 2018 08:45
ES-ES'TE TARİHİ KONGRE

Eskişehirspor'da 6 Haziran'da çoğunluk sağlanamadığı için bugüne kalan genel kurulda kulübü sahiplenecek başkan ve yönetim aranıyor.

ÇOĞUNLUK ARANMAYACAK

Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak Olağan Mali Genel Kurulu ve akabinde gerçekleştirilecek Olağanüstü Seçimli Genel Kurulda bu defa çoğunluk aranmayacak.

Seçimli Genel Kurul saat 14:00’te başlayacak.

BAŞKAN ADAYI ÇIKMAZSA

Genel kurulda başkanlığa aday çıkmazsa, yönetim divana kalacak. Divan başkan adayı çıkmaması durumunda kongreye makul bir süre sonra yapılmak üzere uzatabilir.

Ya da kongreyi sonlandırıp, kulübe kayyuma giden yolu açabilir.

ÜNAL ADAY OLACAK MI?

Eskişehirspor'da başkan olarak adı geçen tek isim Halil Ünal'ın yeniden aday olup olmayacağı belli değil.

Ünal'ın yönetim kurulu listesine hazırladığı ancak kentten ve siyasilerden destek beklediği bu desteğin oluşması halinde adaylığını açıklayacağı, aksi halde aday olmayacağı öne sürülüyor.

TARAFTAR TAKİPTE

Eskişehirspor taraftarı bugün yapılacak kongreden olumlu sonuç çıkmasını bekliyor. Bu takım sahipsiz kalmaz diyen taraftarlar kongreyi yakından takip edecekler,Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandaş

13 Haziran 2018 09:32
Her sene tarihi kongre, her sene tarihi kongre. Sanıyorsun takım aldı yürüdü şampiyonluktan şampiyonluğa koşuyor. Bırak lige tutunmayı, küme düşüyor. Başkan adayı bulamıyor. Biraz gerçekçi başlıklar atmakta fayda var haberlere...

Pusat

13 Haziran 2018 14:41
Aklıma "Nereye Bakıyor Bu Adamlar" filmi geldi :)

Bilal

13 Haziran 2018 14:14
Tarihi kongreye bak aday yok
TCDD HARABELERİ
TCDD HARABELERİ
Şehir merkezinde yer alan TCDD'ye ait eski lojmanlar ve atölye binaları harabeye dönmüş durumda. Tinercilerin ve kimsesizlerin uğrak noktası haline gelen lojmanların bu görüntüsü Eskişehir'e yakışmıyor.
ZEHİR SANTRALİNİ  YAPTIRMAYACAĞIZ
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir’de kurulması planlanan kömürlü termik santrali kapsayan köyler arasında yer alan Alpu’nun Osmaniye, Bahçecik ve Karakamış köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
BELEDİYE İŞÇİLERİ  SEÇİM GÖREVİNDE
BELEDİYE İŞÇİLERİ SEÇİM GÖREVİNDE
Seyitgazi'de belediye işçilerinin zabıtaya ait araçla ilçede dolaşarak, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarının yer aldığı siyasi afişleri asması tepki topladı.
VERİLEN SÖZLER  YERİNE GETİRİLMEDİ
VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLMEDİ
Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı Ece Bilgin, Sakarya’da ormanlık alanda bacakları ve kuyruğu kesik halde bulunan yavru köpeğin ölümü ile ilgili açıklamada bulundu.
AVCILAR KURALLARA UYMALI
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'nün uyuşturucu ile mücadele kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda 5 şüpheli şahıs yakalandı.
TÜRKİYE'YE HUZUR HAKİM OLACAK
TÜRKİYE'YE HUZUR HAKİM OLACAK
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları karış karış Eskişehir’i dolaşmaya devam ediyor. CHP'liler Sivrihisar ve Günyüzü’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA
TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve İl merkezinde hizmet veren İlçe Müdürlükleri, Kütahya yolu kampüsünde yapılacak yeni hizmet binası ile tek çatı altında toplanıyor.
PANKART ÜZERİNE PANKART
PANKART ÜZERİNE PANKART
Anadolu Üniversitesi'nin yakınındaki alt geçitte Saadet Partisi'nin asmış olduğu pankart üzerine AK Parti pankartı asıldı.