ES-ES'TE TARİHİ KONGRE

13 Haziran 2018 08:45
ES-ES'TE TARİHİ KONGRE

Eskişehirspor'da 6 Haziran'da çoğunluk sağlanamadığı için bugüne kalan genel kurulda kulübü sahiplenecek başkan ve yönetim aranıyor.

ÇOĞUNLUK ARANMAYACAK

Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak Olağan Mali Genel Kurulu ve akabinde gerçekleştirilecek Olağanüstü Seçimli Genel Kurulda bu defa çoğunluk aranmayacak.

Seçimli Genel Kurul saat 14:00’te başlayacak.

BAŞKAN ADAYI ÇIKMAZSA

Genel kurulda başkanlığa aday çıkmazsa, yönetim divana kalacak. Divan başkan adayı çıkmaması durumunda kongreye makul bir süre sonra yapılmak üzere uzatabilir.

Ya da kongreyi sonlandırıp, kulübe kayyuma giden yolu açabilir.

ÜNAL ADAY OLACAK MI?

Eskişehirspor'da başkan olarak adı geçen tek isim Halil Ünal'ın yeniden aday olup olmayacağı belli değil.

Ünal'ın yönetim kurulu listesine hazırladığı ancak kentten ve siyasilerden destek beklediği bu desteğin oluşması halinde adaylığını açıklayacağı, aksi halde aday olmayacağı öne sürülüyor.

TARAFTAR TAKİPTE

Eskişehirspor taraftarı bugün yapılacak kongreden olumlu sonuç çıkmasını bekliyor. Bu takım sahipsiz kalmaz diyen taraftarlar kongreyi yakından takip edecekler,Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandaş

13 Haziran 2018 09:32
Her sene tarihi kongre, her sene tarihi kongre. Sanıyorsun takım aldı yürüdü şampiyonluktan şampiyonluğa koşuyor. Bırak lige tutunmayı, küme düşüyor. Başkan adayı bulamıyor. Biraz gerçekçi başlıklar atmakta fayda var haberlere...

Bilal

13 Haziran 2018 14:14
Tarihi kongreye bak aday yok

Pusat

13 Haziran 2018 14:41
Aklıma "Nereye Bakıyor Bu Adamlar" filmi geldi :)
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Esgaz Sivrihisar bürosunda 1.Etap abonelik kayıtlarında konuştu.
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
 Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, topladıkları mavi kapaklardan tekerlekli sandalye almaya devam ediyor. Son olarak yeni bir akülü sandalye alan dernek, böylece 130 manuel, 6 akülü sandalye almış oldu. 
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.
PROJE İPTAL EDİLMELİ
PROJE İPTAL EDİLMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Alpu Kömürlü Termik Santrali ile ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda gündem dışı konuştu.
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Eskişehir İl Yönetim Kurulu listesini onayladı .
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski öğretmen tutuklandı.
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.