ES-ES'TE TARİHİ KONGRE

13 Haziran 2018 08:45
ES-ES'TE TARİHİ KONGRE

Eskişehirspor'da 6 Haziran'da çoğunluk sağlanamadığı için bugüne kalan genel kurulda kulübü sahiplenecek başkan ve yönetim aranıyor.

ÇOĞUNLUK ARANMAYACAK

Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak Olağan Mali Genel Kurulu ve akabinde gerçekleştirilecek Olağanüstü Seçimli Genel Kurulda bu defa çoğunluk aranmayacak.

Seçimli Genel Kurul saat 14:00’te başlayacak.

BAŞKAN ADAYI ÇIKMAZSA

Genel kurulda başkanlığa aday çıkmazsa, yönetim divana kalacak. Divan başkan adayı çıkmaması durumunda kongreye makul bir süre sonra yapılmak üzere uzatabilir.

Ya da kongreyi sonlandırıp, kulübe kayyuma giden yolu açabilir.

ÜNAL ADAY OLACAK MI?

Eskişehirspor'da başkan olarak adı geçen tek isim Halil Ünal'ın yeniden aday olup olmayacağı belli değil.

Ünal'ın yönetim kurulu listesine hazırladığı ancak kentten ve siyasilerden destek beklediği bu desteğin oluşması halinde adaylığını açıklayacağı, aksi halde aday olmayacağı öne sürülüyor.

TARAFTAR TAKİPTE

Eskişehirspor taraftarı bugün yapılacak kongreden olumlu sonuç çıkmasını bekliyor. Bu takım sahipsiz kalmaz diyen taraftarlar kongreyi yakından takip edecekler,Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandaş

13 Haziran 2018 09:32
Her sene tarihi kongre, her sene tarihi kongre. Sanıyorsun takım aldı yürüdü şampiyonluktan şampiyonluğa koşuyor. Bırak lige tutunmayı, küme düşüyor. Başkan adayı bulamıyor. Biraz gerçekçi başlıklar atmakta fayda var haberlere...

Bilal

13 Haziran 2018 14:14
Tarihi kongreye bak aday yok

Pusat

13 Haziran 2018 14:41
Aklıma "Nereye Bakıyor Bu Adamlar" filmi geldi :)
786 YILDIR AYAKTA DURUYOR
786 YILDIR AYAKTA DURUYOR
Anadolu'nun en büyük ahşap direkli camilerinden olan, Sivrihisar Belediyesinin yaptığı başvuru sonrası 2016'da UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesine eklenen Ulu Cami, 786 yıldır ihtişamını kaybetmeden ayakta duruyor.
HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI
HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI
Eskişehir’de, bir apartmana gece geç saatlerde giren iki hırsız bisiklet çalarken güvenlik kameralarına yakalandı. Bisiklet sahibi Aytaç Korum, 3 ay önce büyük zahmetlerle aldığı ve arkadaşı gibi gördüğü bisikletinin bulunmasını istiyor.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefonda kendisini polis olarak tanıtan şüphelinin yönlendirmesiyle bankadan 100 bin lira çekmeye çalışan 86 yaşındaki kişi, dolandırılmaktan son anda kurtarıldı.
ŞEHRİN TARİHİNE  IŞIK TUTULUYOR
ŞEHRİN TARİHİNE IŞIK TUTULUYOR
Anadolu Üniversitesi öğretim üyelerinin çalışmalar yaptığı Şarhöyük Kazı Alanı'nda bulunan 4 bin yıl öncesine ait kalıntılar Eskişehir'in tarihine ışık tutuyor.
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, trafik yoğunluğunun üst seviyelere çıktığı bayram tatilinde trafiğe çıkacak sürücülere uyarılarda bulundu.
SIRA DIŞI MESLEKLER  ÇOCUKLARLA BULUŞTU
SIRA DIŞI MESLEKLER ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Espark Alışveriş Merkezi’nde Sıra Dışı Meslekler'de gerçekleşen etkinliklerde, tüm çocuklar henüz var olmayan meslekleri deneyimledi.
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu’nun organize ettiği IOM sınıfı Radyo Kontrollü Yat Yarışları Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası, Sazova Göleti’nde yapılan yarışların ardından gerçekleştirilen kupa töreni ile tamamlandı.
SARAR'A TEŞEKKÜR
SARAR'A TEŞEKKÜR
Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Karagülle ve idari mali işler Müdürü Yüksel Solmaz, Sarar Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar’ı ziyaret ederek hastaneye katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
MİHALGAZİ’DE  SİNEMA KEYFİ
MİHALGAZİ’DE SİNEMA KEYFİ
Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Açık Hava Sinema Geceleri’ etkinliği Mihalgazi İlçe Merkezi ve Bozaniç Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.