ES-ES'TE NEFESLER TUTULDU

11 Ekim 2017 20:34
ES-ES'TE NEFESLER TUTULDU

Eskişehirspor'da hedef Akdeniz seferinden şen dönmek olacak. Teknik kadro rakiple ilgili taktik çalışmasını bugün yineledi. Siyah kırmızılar maç için ise cuma günü Adana'ya gidiyor.

Pazar günü deplasmanda Adana Demirspor ile mücadele edecek olan Eskişehirspor'da son idmanlar basına ve taraftara kapanıyor. Takım bugün yaptığı idmanda maçın taktik çalışmasını yaptı. Takımda Ofoedu dışında eksik futbolcu olmaması dikkati çekerken teknik kadro ise ideal kadro için mevcut isimler arasında en iyi 11'i Demirspor'a karşı sahaya sürmek istiyor. Futbolcular yarın da tesislerde idman yapacak. Takım cuma günü yapacağı idmanın ardından uçak ile Adana'ya gidecek ve iki günlük kampı bu kentte yapacak.

RAKİBE DİKKAT

Eskişehirspor'u iyi tanıyan Giray Bulak ve Orhan Kaynak gibi isimlerin görev yaptığı Adana Demirspor pazar günü Es Es'i en iyi şekilde ağırlamak isterken TFF 1. lig yorumcuları bu maçı haftanın önemli 90 dakikası olarak değerlendirdi. Rakip takım iyi bir kadroya sahip olurken ev sahibi taraftarlar ise Es Es taraftarını en iyi şekilde ağırlamak istiyor

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

NİMETULLAH BEYAZ ANKARA

13 Ekim 2017 10:21
ŞAMPİYON ESESES
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
Son olarak Afrin Harekatı'na katılan ve Eskişehir'e dönen Uzman Çavuş Murat Kızıldağ, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde, Yavuz Sultan Selim döneminde Bali Bey'in oğlu Kasım Bey tarafından Anadolu'da yaşayan Türkmen şeyhlerinden Şeyh Sücaeddin Veli için 16. yüzyılın başında yaptırılan, 2015'te Türk Dünyası Kültür Vakfı tarafından restore ettirilen türbe, yılda ortalama 70 bin ziyaretçiyi ağırlıyor.
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
Eskişehir’de sokağa bırakılan “Şanslı” isimli kedi, yaşadığı kaza sonucu ön patilerini kaybetti.
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
Eskişehir'de alkollü araç kullanan sürücülerin tespitine yönelik çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son bir haftada binin üzerinde araç sürücüsünü denetledi.
SAĞLIKÇILARDAN  ŞİDDET İSYANI
SAĞLIKÇILARDAN ŞİDDET İSYANI
Son zamanlarda artış gösteren sağlıkta şiddet olaylarına karşı, Eskişehirli sağlıkçılar da isyan etti. Eskişehir Devlet Hastanesi önünde bir araya gelen sağlıkçılar, “Sağlıkta şiddet son bulsun' diyerek seslerini duyurdu.
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
Erenköy Mahallesi sakinleri, Odunpazarı Belediye'sinin başlatmış olduğu yol yapım çalışmaları için vatandaştan ücret istenmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Yol değil imar istiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdi.
KUMAR OPERASYONU
KUMAR OPERASYONU
Eskişehir'de, kumar oynanmasına yönelik bir dernek binasına yapılan operasyonda 39 kişi yakalandı.
YATAĞAN'DAN ACI HABER
YATAĞAN'DAN ACI HABER
Tepebaşı Ülkü Ocakları eski yöneticilerinden Sezgin Kılıç, Yatağan Termik Santrali’nde geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
CHP Eskişehir Miletvekili Utku Çakırözer Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Genel Başkanı Yaşar Arslankaya ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerini Meclis’te ağırladı.

EN SON HABERLER