ES-ES'TE KONGRE SESLERİ

Son Güncelleme : 10 Ekim 2018 09:10
ES-ES'TE KONGRE SESLERİ

Eskişehirspor'da mevcut yönetimin özellikle ekonomik konulardaki sorunları aşmakta güçlük çektiği için olağan üstü genel kurul kararı alacağı öğrenildi.

 Defalarca yardım çağrıları yapılmasına karşın kulübün sorunlarını çözme konusunda atanmış ve seçilmişlerden destek göremeyen Halil Ünal başkanlığındaki yöneticiler önümüzdeki günlerde toplanıp olağan üstü seçimli genel kurul tarihini belirlemiş olacak. Sezon içinde yaşanan sıkıntılara karşın kulüp ulusal lisansını alıp 3 puan silmekten kurtulan Es Es, sezon başında kadrosuna dahil ettiği bir çok ismi transfer tahtası kapalı olduğu için sahaya sürememişti.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ERTUĞRUL ERDİR

10 Ekim 2018 12:50
TEBRİKLER..... ESKİŞEHİRSPOR VE ESKİŞEHİR İÇİN EN ÖNEMLİ BİR KARAR AŞAMASINDA OLDUĞUNUZ İÇİN TEBRİKLER.... ŞİMDİ ANONİM ŞİRKET OLMA YOLUNDA ESKİŞEHİRSPORUN YOLUNU AÇARSANIZ BELKİ BAŞARISIZLIĞINIZI ESKİŞEHİRLİLER AF EDERLER.....

Lahmacun Krali

10 Ekim 2018 21:21
Tek care Ekrem iyiki Var ya olmayaydi?

pide usdası

11 Ekim 2018 11:53
esesimize 30 tirilyon bütçe yapın ben başkan olurum dert deyil.
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlardaki yangın eğitimlerine devam ediyor.
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde Odunpazarı'ndab bir kişiye ikramiye çıktı. Şahıs 85 bin 659 lira 25'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
DAYANIŞMA VURGUSU
DAYANIŞMA VURGUSU
Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede de oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğinin altını çizdi.
HALK MARKET 3 YAŞINDA
HALK MARKET 3 YAŞINDA
Odunpazarı Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi göndermek yerine, ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerinin seçmesini sağladığı sosyal yardım modeli olan Halk Market, 3 yılı geride bıraktı.
GASP ZANLISI YAKALANDI
GASP ZANLISI YAKALANDI
Eskişehir'de silahlı gasp ve hırsızlık suçundan aranan şüpheli, tren garında uygulama yapan polis ekipleri tarafından yakalandı.
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
Tekirdağ’dan Eskişehir’i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve CHP Kadın Kolları üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
 Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmetlerin haklı bir neden olmaksızın fiyatlarının yükseltilmemesi, stokçuluk yapılmaması, üretim yeri Türkiye olan mallar için Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret şartlarına uyulması hususlarına riayet edilmesi konusunda uyardı.