paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

ES-ES'TE KONGRE GÜNÜ

06 Haziran 2018 08:59
ES-ES'TE KONGRE GÜNÜ

Eskişehirspor üyeleri bugün 14:00'da olağanüstü seçimli genel kurul ve olağan mali genel kurul için Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde toplanacaklar.

755 üyenin oy kullanacağı genel kurulun yapılabilmesi için 378 üyenin genel kurula katılması gerekiyor. Bu toplantıda çoğunluk sağlanmadığı takdirde nihai kongre bir hafta sonra yapılacak.

ADAY YOK

Eskişehirspor genel kurulunda başkanlık için şu ana kadar aday olan çıkmadı. Adı başkan adaylığı için geçen isimler adaylıktan çekildiklerini açıklarken, adı geçen adaylardan Eskişehirspor basın sözcüsü ve başkan yardımcısı Erdal Şahbaz, "Yarın (bugün) için liste çıkması zor görülüyor. " dedi.

KALICI BİR YÖNETİM

Eskişehirspor'un kentin ve siyasilerin desteği olmadan ayakta kalmasının zor olduğunu belirten Şahbaz; "Bir yönetim oluşsa da üç dört ay sonra yeniden kongreye gidilir. Önemli olan herkesin desteğini alabilecek en az 3 yıl görev yapacak kalıcı bir yönetim oluşturmak.

BORCU YÖNETMEK

Eskişehirspor'un borcu yönetilemeyecek bir borç değil. Kulübün bir finans şirketine bir de bir bankaya toplam 49 milyon lira borcu var. Siyasiler bu kuruluşların yöneticileri ile görüşüp bize yeniden bir yapılandırma yolu açsalar, biz de önümüzü göreceğiz.

Biz aramızda 10-15 milyon toplasak da bu ligi götürmemiz zor olacak." şeklinde konuştu.

ADAY DEĞİL

Başkan Halil Ünal'ın aday olmayacağı ve aday olması halinde Erdal Şahbaz ve ekibine destek vereceği öğrenildi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cemali

07 Haziran 2018 15:33
Bu suçlamaları yazan arkadaşın , elinde bir kanıtı var mı ? Eğer yoksa şu mübarek Ramazan da vebali çok büyük bu suçlamaların , kanunlar önünde de cezası ayrı yapma arkadaşım... Kapatılıp gidilemez öyle kolay değil arkadaşım , biz kurtulmak için EsEs' li olmadık. Taraftar bu takımı kurtarır lak laklakları da boş , her taraftar çıkarıp cebinden 100' er lira versin densin bakalım kaç kişi veriyor , taraftar kulüp yönetmez , taraftar takımını maçlarda destekler .Şu kayyumcu , kayyum meraklılarına söyleyecek söz bulamıyorum . Bu çok gibi gösterilen borç, bir futbol kulübü için aslında çok büyük bir rakam değil . Hemen hemen her kulübün (bir kaçı istisna) enaz bu kadar borcu var. Daha önce belirttiğim gibi onlar bu durumu açığa vurup , ağlamıyorlar çünkü marka değerlerini düşürmemek için temkinli davranıyorlar . Biz ağlaya ağlaya bu hale geldik . Aslında şu koca şehirden 5 sağlam yönetici kafa kafaya verip samimi olarak canı gönülden ,1 yıl uğraşsınlar işi çözerler .Bu şehirde üniversiteler var , ekonomistler var , strateji uzmanları var , iyi derecede yöneticiler var, var oğlu var. Kayyuma kalması bu şehir için utançtır ...Gaziantepspor, Samsunspor borçlarının çokluğundan değil , borçların kapatılması için sahipsiz kaldığı için kayyuma kaldı ....BU ŞEHİR BU KADAR ACİZ DEĞİLLLLLLLL !!!!

aliekber

06 Haziran 2018 16:00
kapatın da sizde kurtulun bizde kurtulalım her sene aynı muhabbet bıktırdınız yeter artık

gökhan

06 Haziran 2018 13:19
defolun gidin hepiniz kayyuma kalsın takım her sezon aynı şeyler. yemeğe geldimi hepiniz bir olup yemeyi biliyorsunuz. bu kulübün paralarınla alem yapanlar, kulüp üzerinden eşine jip kiralayanlar, gidip galatasaray formasıyla barlarda maç seyrederken fotoğrafları çıkanlar, eşini dostunu otellerde ağırlayıp faturayı kulüp e yollayanlar ödesin borcu insanda azıcık haysiyet onur olur. para bitti aşk bitti değilmi defolun gidin bırakın bu kulübün yakasını

SERDAR

06 Haziran 2018 13:22
TARAFTARI 1 AYDIR BOŞA OYALADINIZ O ZAMAN.SİZDEN NE KÖY OLUR NEDE KASABA OLUR.TARAFTARA BIRAAKIN KULÜBÜDÜNYA MARKASI TARAAFTAR TAKIMIDA DÜNYA MARKASI YAPAR.VE SİZLERDE BİRDAHA BU KULÜBÜN İÇİNE DEYİL BAHÇESİNE GİREMEZSİNİZ

barış

07 Haziran 2018 09:55
bırakın kayyuma gitsin kardeşim takım.hiç temizleniriz.sizden bu kulube fayda gelmez.

veli cem bektaş

07 Haziran 2018 10:00
futbol kulüpleri uyuşturucu ve terör kadar tehlikelidir. derhal kapatılmalıdır.
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
Sivrihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonla, İstanbul’a teslim edilmek üzere yola çıkan fakat Ankara’ya götürülen 300 bin liralık çalıntı tekstil ürünü ele geçirildi, olayla ilgili 2 kişi yakalandı. 
BÜYÜKERŞEN'E  BÜYÜK İLGİ
BÜYÜKERŞEN'E BÜYÜK İLGİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, yaşamanın anlatıldığı ‘Zamanı Durduran Saat’ isimli kitabını Eskişehir Kitap Fuarı’nda imzaladı.
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri TEI - TUSAŞ Motor Sanayii Genel Müdürü Mahmut Faruk Akşit’i ziyaret etti.
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
Saadet Partisi Eskişehir Kadın Kolları, Tutum, Yatırım ve Yerli Malı Haftası nedeniyle basın açıklaması yaptı. SP Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Ceren Seda Çiçek, “Milli kalkınma hayat bulmalı” dedi.
MİLLİ EKONOMİK  SİSTEME GEÇMELİYİZ
MİLLİ EKONOMİK SİSTEME GEÇMELİYİZ
CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, yerli malı haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Tarımdan sanayiye ulusal, yerli ve milli bir ekonomik sisteme geçiş için Atatürk’ün hedeflediği çizgiye inmemiz gerekiyor" dedi.
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ETO Fuar ve Kongre Merkezi’nin açılışına katılarak, TÜYAP Kitap Fuarını ziyaret etti.
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz "2017'de 157 milyar, 2018'de 174 milyar ihracat var ama hedeflerin çok altındayız" dedi.
SAADET PARTİSİ'NDEN DESTEK
SAADET PARTİSİ'NDEN DESTEK
Araç muayene istasyonu çalışanları sendikaya üye oldukları için işten atıldıkları gerekçesi eylem başlattı. Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Yönetimi işçileri ziyaret etti.
BAŞKAN KURT  FUARI GEZDİ
BAŞKAN KURT FUARI GEZDİ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TÜYAP Eskişehir Kitap Fuarını gezdi. Eski Kültür Bakanlarından Ercan Karakaş’ın da eşlik ettiği gezi de Başkan Kurt, yazarlar, yayın evi sorumluları ve okuyucular ile bir araya geldi.