ES-ES'TE KAMP BAŞLADI

18 Temmuz 2019 10:00
ES-ES'TE KAMP BAŞLADI

Eskişehirspor futbol takımı ikinci etap kampı için dün Afyonkarahisar'a gitti. Takım ilk idmanı ise akşam saatlerinde yaptı. Kafilede, Sissoko, Emre, Hakan ve Marko yer almadı. Sissoko'nun yarın kampa katılacağı öğrenildi.

DÜN GİTTİLER

Yeni sezon öncesinde Polonya'da ilk etap kampını tamamlayan Eskişehirspor'da üç günlük izin dün sona erdi. Öğle sonu tesislerde bir araya gelen futbol takımı otobüsle Afyonkarahisar'a giderek ilk idmanı da akşam saatlerinde bölgedeki futbol sahalarında yaptı. Teknik Direktör Fuat Çapa ve teknik kadrosu ikinci etap çalışmalarında özel maçların yanı sıra teknik ve taktik çalışmalarına ağırlık verecek. Futbol takımı 29 Temmuz tarihine kadar Afyonkarahisar'da kalacak.

GENİŞ KADRO

Siyah kırmızılı takımda, ilk etap kampına gidemeyen isimlerden, Ferhat Kiraz, Onur Bayramoğlu, Jesse ve Kamal'ın yanı sıra U21 takımından Hasan Ulaş Uygur'da kadroya dahil edildi. Kamp kadrosunda ise şu isimler bulunuyor: Melih, Feyzi, Erdal, Berkay, Ferhat, Hasan Ullaş, Furgan, Ekrem, Bedirhan, Talha, Metehan, Onur, Cengiz Alp, Alperen, Cemali, Jesse, Furkan, Halil İbrahim, Kamal, Kıvanç, Mevlüt, Tolga, Muhammet, Kaan Demir , Ebrar, Buğra, Mehmet Özcan.

YÖNETİM ARAYIŞTA

Öte yandan gerek ulusal lisans için gerekse puan silmelerin önüne geçmek için Eskişehirspor yönetimi yoğun bir çalışma temposunun içine girdi. Kaynak konusunda sıkıntılar yaşadığı gözlenen yönetimin ekonomik sorunları çözmek içinde reklamlar içinde çalışma yapması dikkatlerden kaçmadı. Başkan Osman Taş'ın ise gelecek günlerde yönetim kurulunu toplayarak sorunlar konusunda daha kararlı adımlar atacağı iddia edildi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

musa

18 Temmuz 2019 11:05
Sezgin yokmu?

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama