ES-ES'TE GENEL KURUL SESLERİ

11 Aralık 2018 16:25
ES-ES'TE GENEL KURUL SESLERİ

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal önemli açıklamalarda bulundu.

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal, yarın akşam yapılacak yönetim kurulu toplantısının ardından genel kurul kararı alınabileceğinin sinyallerini verdi. 
Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Eskişehirspor’a destek ve talip olacak herkesin yanında olacaklarını söyledi. Yarın gerçekleşecek olan toplantı sonrasında genel kurul kararı alınabileceğini ifade eden Başkan Ünal, “Eskişehirspor yönetim kurulu bir toplantı yapacak ve büyük ölçüde bir genel kurul kararı alacak. Onu da bilin. Neden alacaktır? Biz her defasında çağrıda bulunuyoruz. Kim istiyorsa Eskişehirspor’u buyursun gelsin, teslim edelim. Zaman da kaybetmesin, biz de sonuna kadar destek verelim, yardımcı olalım. Ama bunlar maalesef olmuyor. Dündar Ünlü ile ilgili bir açıklama vardı. Dündar Ünlü benim arkadaşım. Birlikte görev yaptığım da bir arkadaşım. Daha önce bizim yönetim kurulumuzda da görev yaptı. Onun da düşüncesi kamuoyunda yazılanlar çizilenler gibi değil. Az evvel kendisi ile de bir telefon görüşmesi yaptık. Yarın da bir yemek yiyip toplantıda bulunacağız. Ama herkesin gayesi Eskişehirspor’u bulunduğu kaos ortamından nasıl kurtarırız. Kaldı ki zaten bir genel kurul kararı alınacak. Eğer öyle bir niyeti varsa, biz sonuna kadar Dündar Ünlü’nün de yanında oluruz. Bir başka arkadaşımız derse de bunu onun da yanında oluruz. Biz Eskişehispor’a destek olan, buraya niyetli olan herkesin yanında oluruz. Çünkü birçok meseleyi bizim tecrübelerimizden yararlanarak da yönetebilir. O anlamda biz kimseye kırgın olmayız. Herkes ile birlikte oluruz. Konu Eskişehirspor olunca bizim için her şeyden önce geliyor. Dediğim gibi bu bir sevda hepimizin ortak aşkı, sevdası Eskişehirspor. Bu anlamda herkesten destek bekliyoruz. Ama son günlerde sosyal medyada bazı gurupların şahsıma, Eskişehirspor camiasına kulübüne saldırılarını da gördüm. Bunlar bir azınlık ama yine de doğru bulmuyorum onları da kınıyorum” dedi. 

"Ben genel kurul kararı aldığım gün geri de dönmem" 


Genel kurul kararı alındığı taktirde, başkanlığa aday olmayacağını söyleyen Başkan Ünal, “Eskişehirspor Kulübü bir yönetim kurulu kararı alır, alacaktır da. Yarın akşam toplantıyı yaparız. Kulübün resmi internet sitesinden de yayınlarız ama kimse çıkmaz onu bilin. Kimse çıkmaz, ben de olur muyum olmaz mıyım. Ben genel kurul kararı aldığım gün geri de dönmem. Onu da bilin. Ben dönmem. Ben genel kurul kararı alırım, salondan çıkarım” şeklinde konuştu. 

Yorumlar (14) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Çık açıkla

11 Aralık 2018 18:11
Dündar Ünlü bırakıp kaçacaksan.... hiç gelme...Takımı düzlüğe çıkarmayacsan hiç gelme..Geleceksen de çık açıkla.

bayram

12 Aralık 2018 10:45
Eskişehir kulubü siyasi arena yeri değil dir herkes bunu böyle bilsin

Es2626

11 Aralık 2018 18:08
Böyle bir durumda hala sen-ben kavgası...Başkan hani transfer tahtasını açmak için uğraşıyordun.yol almıştın.açabilirim diyordun. ne oldu.eleştri.......sade şimdi mi eleştriliyorsun.da kzıyorsun.

KAHRAMAN

11 Aralık 2018 19:52
Halil Ünal ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışıyor hepimizi.

bülent

12 Aralık 2018 08:06
bence kongre erken mart seçimlerinden sonra yapılmalı. gençler güvenmeli bence bu takım ligde kalır

SONUÇ

11 Aralık 2018 18:02
İşte beklenen sonuç bu, peki kardeşim niye klubü aldın, yeni borçlar yaptın, peki neden para yokken yeni transferler yapmaya gerek duydun, ayıp artık yahu, yeter bırak git

bayram

12 Aralık 2018 10:42
kurul ayaksesleri derken eses i 3. liğe düşürebilecekmisiniz merak ediyorum . BEN 62 yaşındayım eskişehirdeki her maça giderim kombinem var açilan yardım kampanyalarına mutlaka katılırım hermaçta yardım makbuzu alırım biz böyle uğraşıyoruz .Beyler kim başkan olacaksa olsun ama aralık sonuna kadar transfer tahtası açılsın .Bırakın türbünlere oynamayı odaklanacak tekyer tahtanın açılması unutmayın bunun hesabını sorarız

Nazim

12 Aralık 2018 10:13
Kapatın şu takımı herkes yoluna baksın yediler bitirdiler takimi şimdide para yok diye agliyorlar bu olanların hepsi yöneticilerin suçu gündemi meşgul etmesinler

mustafa

12 Aralık 2018 08:16
Genel kurulu kararı alıp salondan çıksan ve bir daha maç izlemeye stada bile gelmesen o kadar iyi olacak ki. Lütfen bunu yapın.

İsmail Nediyeyimki

11 Aralık 2018 19:02
Düşün yakasından Eses in. Sizin derdiniz para. Siz ve sizin yandaşlarınız kulübün yanından geçmeyin. Üyelikten de istifa edin yandaşlarınızla. Kurtuluş reçetesi bu.

Can Es-Es

12 Aralık 2018 07:15
Yine son olarak tehdit.....

Vatandaş

13 Aralık 2018 10:16
Suriyeliden de 200 lira alınsınmış. Yorumları okurken bu kadar gülüp aynı zamanda acı acı üşündüğümü görünce dehşete kapıldım. Neyin kafasını yaşıyor güzel ülkemin değişik insanları.

ekişehirli

12 Aralık 2018 16:05
öz esesli takımı bu hale kimler getirdi sonra saçmalansın yok vergi yok şu yok bu bir krş. eger klube giderse haram zıkkım olsun.

özesesli

12 Aralık 2018 08:01
herkes bedavadan atıp tutuyor,kimse bu adam gibi taşın altına elini sokuyormu herkes kaçmış durumda,yönetime destek olmak lazım,sayın cumhurbaşkanımıza sesleniyorum Eskişehirlilik vergisi getirilsin topyekün herkesten 800 tl (Suriyeli vatandaşlarımızdan 200 tl) para toplansın kulübümüz 2 sene içinde muhasır medeniyetler seviyesine çıkacaktır,her taraftar birer maaş bağışlasın tiribün liderleri bu kampanyayı başlatsın lütfen.
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.