paykasa astropay astropay astropay ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

ES-ES'TE BİR AYRILIK DAHA

05 Aralık 2018 16:55
ES-ES'TE BİR AYRILIK DAHA

Eskişehirspor'da lisansları çıkmayan yabancı futbolcular bir bir Eskişehir'den ayrılıyor.

İlk olarak Cristian Tanase kulüpten ayrılırken geçtiğimiz ayda Marko Milinkoviç eşyalarını toplamıştı. Hafta başında ise bu defa Kamal İssah kulüpten ayrılma kararı aldı. Kulüpte kalan Jesse ve Sissoko'un ise gelecek günlerde net kararlarını verecekleri öğrenilirken lisansları çıkmayan kaleci Melih, Sezgin Coşkun, Ferhat Kiraz, Erdal gibi isimlerinde lisanslar çıkmadığı taktirde devre arası başka ekiplere gidecekleri ileri sürüldü.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hakan

05 Aralık 2018 19:02
Koskoca EsES ne hallerde.Başkan lisansların çıkıp çıkmayacağını bilmiyor mu.Çıkıp mertçe konuşssun.Çıkıcaksa bu adamların gitmesi engellenmeli.çıkmayacaksa bir an önce herkes başının çaresine bakmalı.

ömer

06 Aralık 2018 13:15
seçim öncesi bile kimse destek olmuyor,herkes ümidi kesmiş...seçimden seçime eskişehire uğrayan,uğradığında da lüks restoranlarda, iş toplantılarında boy gösterenlere oy yok...fuat çapa bağımsız aday olsun,adamdan başka kimsenin umrunda değil ya

safa güngören

06 Aralık 2018 09:12
belki bu sene mümkün olmaz ama biz bu tarihi bu şehirin çocukları ile yazacağız inşallah, işte ozaman herkes haddini bilecek, zor günde yanımızda olanla olmayanlar.

gürcan

05 Aralık 2018 17:09
gelene hoş geldin gidene güle güle
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden çilek, kış aylarında kilosu 16 liraya da olsa tezgahlarda satılmaya devam ediliyor. 
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
Eskişehir Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, “Eskişehir'de siyaseti gençleştireceğiz” dedi. Rahibi Yılmaz Büyükerşen için ise, “Onun adaylığı da yeni kesinleşti. Bende memnun oldum. Hayırlı uğurlu olsun. Henüz yeni başlıyoruz yola. Eskişehir ne yapacak göreceğiz bakalım”
DAĞ BAŞI DEĞİL  71 EVLER!
DAĞ BAŞI DEĞİL 71 EVLER!
Eskişehir'in merkeze yakın mahallelerinden 71 Evler'de büyük mağduriyet yaşanıyor. Yaklaşık 23 bin kişinin yaşadığı mahallenin bazı sokaklarında ne internet çekiyor ne de telefon.
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, ilçe ziyaretlerine İnönü’de devam etti. Jale Nur Süllü yerel seçimlere vurgu yaparak “İnanıyoruz ki Mart'ın sonunda bahar gelecek” dedi.
KİMSENİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLİZ
KİMSENİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLİZ
Eskişehir Barosu Başkanı Mustafa Elagöz, “Hukuksuzluk gelirse iktidarlardan gelir. Biz her zaman hukuksuzluğun karşısındayız. Kimsenin arka bahçesi değiliz” dedi.
GERÇEK TARİHİ ÖĞRENİLMELİ
GERÇEK TARİHİ ÖĞRENİLMELİ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt geçtiğimiz Kayı Boyu Derneği’ni ziyaret etti. Kurt “Türk tarihini kulaktan dolma değil, gerçekleriyle öğrenmemiz, bilmemiz gerekir” dedi.
ESKİŞEHİR'DE SİLAHLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE SİLAHLI KAVGA
Uluönder Mahallesi'nde yaşayan ve aralarında husumet bulunan iki aile arasında tartışma çıktı. Tartışmada 2'sdi ağır olmak üzere 4 kişi yaralandı.
NİTELİKLİ ADAYLARA YER VERECEĞİZ
NİTELİKLİ ADAYLARA YER VERECEĞİZ
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün gerçekleştirildi. DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç, “Yerel seçimlerde nitelikli adaylara yer vereceğiz” dedi.
ÖRNEK DESTEK
ÖRNEK DESTEK
EOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Boyplast Yönetim Kurulu Başkanı Metin Saraç; Kızılay’ın “Bağışlanan Her Kan Kurtarılan 3 Can” kampanyasını işyerinde başlattı.