ES-ES'TE BALIKESİR MESAİSİ BAŞLADI

14 Ağustos 2018 12:36
ES-ES'TE BALIKESİR MESAİSİ BAŞLADI

Spor Toto 1. Lig’in ilk haftasında Giresunspor'a gençlerle çıktığı maçta 3-1 mağlup olan Eskişehirspor, Balıkesirspor maçının hazırlıklarına bu sabah saatlerinde başladı.

Giresunspor maçında görev alan futbolcuların yer almadığı antrenman, ısınma hareketleri ile başladı. Koordinasyon çalışmasının ardından, yarım saha oyun ile antrenman son buldu. Balıkesirspor Baltok maçı hazırlıklarına akşam saatlerinde gerçekleştireceği antrenman ile devam edecek olan Eskişehirspor, kendi evinde galip gelmek istiyor. 

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TamEs

14 Ağustos 2018 18:54
Şu futbolculara yazık,kurulan uyumlu ve bir o kadar sonuca odaklı, iyi niyetli futbolculardan kurulu bu takım dağılırsa çok yazık olacak.Onları çok özümsemiştik.Bir iki takviye ile bu takım bu ligin tozunu atardı.Ama maalesef tünelin sonu karanlık gibi bu saatten sonra da olumlu bir şey olacağı yok.Olacak olan, kulübün kapısına kilit vurulacak...Amatör sevenlerin gözü aydın , artık amatörde kombine alıp takımı destekleriz ve 20 yıl sonrada ancak Ptt 1.lige döneriz belki.Beş kuruşum EsEs'e gitmesin diye ortalığa çıkmayıp sinenler cumadan sonra rahat nefes alabilirler çünkü onlardan para istenebilecek bir kulüp kalmayacak ortalıkta.Ya da cumaya kadar birlik beraberlik içinde hep birlikte bu işten alnımızın akıyla çıkarız ,dirilişi yaşarız onurumuzla...Tabii ki her gerçek EsEs'li ve Eskişehir'li benim gibi ikincisini diler ve mucizenin gerçekleşmesi için dua eder , EsEs olmazsa bu şehirin yaşanacak neyi kalır ki , bizi başka ne özel kılabilir?

taraftar

14 Ağustos 2018 14:30
Eskişehirspor u ayakta tutmanın şehre park yapmak, tramvay getirmek kadar önemli bir hizmet olduğunun anlaşılması yapılan hizmetlerin bedelinin yine vatandaşın cebinden çıktığının bilinmesi gerekiyor. Sanki Eskişehirspor hep yanlış yönetildi ve borç içinde , belediyeler hep doğru .............

Erkan

15 Ağustos 2018 13:32
EsEs bu şehrin en önemli markası.Henüz zaman varken şu lisansları çıkartın.Herkes yardımcı olsun.Özellikle şehrin ileri gelenleri,atanmışlar seçilmişler işadamları, yöneticiler yarın son gün.Cuma ya şampiyonluğa oynarız.ya da kulübün( dilimiz varmıyor) ama kapanma töreni.

Gazi

14 Ağustos 2018 14:39
Taraftarın yüzü ne zaman gülecek.EsEs acıların takımı oldu.

sinan gümüş

15 Ağustos 2018 02:14
büyükerşene oy vermek es es imize hainliktir....seçimler yaklaşıyor....
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.