ES-ES'TE 13 FUTBOLCU SERBEST

Son Güncelleme : 07 Mayıs 2018 10:05
ES-ES'TE 13 FUTBOLCU SERBEST

Eskişehirspor'da 13 futbolcunun sözleşmesi sona erdi.

Eskişehirspor’da Bruno Mezenga, Ofoedu, Dorukhan Toköz, Andaç Güleryüz, Aykut Akgün, Bilal Aziz Özer, Furgan Polat, Gökhan Siverek, Hürriyet Güçer, Mehmet Özcan, Kayacan Erdoğan, Semih Güler ve Semih Şentürk’ün sözleşmesi sona erdi. Öte yandan siyah kırmızılı takımda geride bırakmaya hazırlandığımız sezonda 50'ye yakın profesyonel futbolcu bulunuyordu.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Diride bosa cik

07 Mayıs 2018 12:39
Tribünleri gecen seneden beri bolen zat.Artik seninde süren bitti cok ugrastiniz ama superlligten dusurdugunuz gibi 2.lige düşürmediniz.Artik cekilinde ait olan gercek sahipleri gecsin!!!

Eses

07 Mayıs 2018 21:24
Bu listeden Dorukhan, Andaç, Furgan, Gökhan Siverek, Hürriyet, Mehmet Özcan, Kayacan ve Semih Güler dışındakilerle sözleşme yapılmamalı. Takım play off hesapları yaparken noel tatili için kart görüp ülkesine giden adam lazım değil. İsterse Maradona olsun.

M. K

09 Mayıs 2018 09:51
Kesinlikle nebi hatipoğlu başkan olmalı. Çok gemiş arkadaş çevresi var

neKati

07 Mayıs 2018 12:05
en çok gol atmış 2 nci takım aynı zamanda en çok gol yemiş takım... benim gördüğüm kadarı ile yenen gollerde pozisyon ve müdahale özürlü Akaminko son derece yetersiz! Bruno ve Ofoedu ile birlikte hemen gönderilmeli.

Suat sürer balçova izmir

22 Haziran 2018 11:51
Es es kimleri aldı hoca bellimi

yeter

08 Mayıs 2018 16:11
Yönetiminde sözleşmesi bitsin halil de bedelsiz gitsin yeter.Bu büyük camiaya eziyet etmeyin YAKIŞMIYORSUNUZ... YENİ SEZONDA HER ŞEY ES ES İÇİN DİYEN BAŞKAN İSTİYORUZ...

escemes

08 Mayıs 2018 01:25
yönetim istifa. Stockholm sendromu resmen yedi bitirdi.hala bu rezili destekleyenler var.yazıklar olsun...
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
Erenköy Mahallesi sakinleri, Odunpazarı Belediye'sinin başlatmış olduğu yol yapım çalışmaları için vatandaştan ücret istenmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Yol değil imar istiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdi.
KUMAR OPERASYONU
KUMAR OPERASYONU
Eskişehir'de, kumar oynanmasına yönelik bir dernek binasına yapılan operasyonda 39 kişi yakalandı.
YATAĞAN'DAN ACI HABER
YATAĞAN'DAN ACI HABER
Tepebaşı Ülkü Ocakları eski yöneticilerinden Sezgin Kılıç, Yatağan Termik Santrali’nde geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
CHP Eskişehir Miletvekili Utku Çakırözer Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Genel Başkanı Yaşar Arslankaya ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerini Meclis’te ağırladı.
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
Eskişehir'de stadyumdan hırsızlık yaptığı iddia edilen şüpheli gözaltına alındı.
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
Haftalardır süren Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve talih kuşu, Nasreddin Hoca'nın 'Dünyanın merkezi' olarak gösterdiği Eskişehir’in Sivrihisar ilçesine kondu.
JANDARMA'DAN  YÜK KONTROLÜ
JANDARMA'DAN YÜK KONTROLÜ
Yaz döneminde saman taşımacılığının arttığı günlerde, hacimli yüklerini taşıma konusunda taşıma kapasitesi üzerinde yük bindiren taşımacılara, yol ve sürücülerin güvenliği için jandarma müsaade etmiyor.
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
Eskişehir’de 1836 yılında inşa edilen ve günümüzde halen aktif olarak kullanılan Osmanlı eseri tarihi ahşap caminin son hali, bakımsız olmasından dolayı görenlerinin içini burkuyor.
27 MİLYON TL SİVRİHİSAR'A ÇIKTI