ES-ES'TE 13 FUTBOLCU SERBEST

Son Güncelleme : 07 Mayıs 2018 10:05
ES-ES'TE 13 FUTBOLCU SERBEST

Eskişehirspor'da 13 futbolcunun sözleşmesi sona erdi.

Eskişehirspor’da Bruno Mezenga, Ofoedu, Dorukhan Toköz, Andaç Güleryüz, Aykut Akgün, Bilal Aziz Özer, Furgan Polat, Gökhan Siverek, Hürriyet Güçer, Mehmet Özcan, Kayacan Erdoğan, Semih Güler ve Semih Şentürk’ün sözleşmesi sona erdi. Öte yandan siyah kırmızılı takımda geride bırakmaya hazırlandığımız sezonda 50'ye yakın profesyonel futbolcu bulunuyordu.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Diride bosa cik

07 Mayıs 2018 12:39
Tribünleri gecen seneden beri bolen zat.Artik seninde süren bitti cok ugrastiniz ama superlligten dusurdugunuz gibi 2.lige düşürmediniz.Artik cekilinde ait olan gercek sahipleri gecsin!!!

Eses

07 Mayıs 2018 21:24
Bu listeden Dorukhan, Andaç, Furgan, Gökhan Siverek, Hürriyet, Mehmet Özcan, Kayacan ve Semih Güler dışındakilerle sözleşme yapılmamalı. Takım play off hesapları yaparken noel tatili için kart görüp ülkesine giden adam lazım değil. İsterse Maradona olsun.

M. K

09 Mayıs 2018 09:51
Kesinlikle nebi hatipoğlu başkan olmalı. Çok gemiş arkadaş çevresi var

neKati

07 Mayıs 2018 12:05
en çok gol atmış 2 nci takım aynı zamanda en çok gol yemiş takım... benim gördüğüm kadarı ile yenen gollerde pozisyon ve müdahale özürlü Akaminko son derece yetersiz! Bruno ve Ofoedu ile birlikte hemen gönderilmeli.

Suat sürer balçova izmir

22 Haziran 2018 11:51
Es es kimleri aldı hoca bellimi

yeter

08 Mayıs 2018 16:11
Yönetiminde sözleşmesi bitsin halil de bedelsiz gitsin yeter.Bu büyük camiaya eziyet etmeyin YAKIŞMIYORSUNUZ... YENİ SEZONDA HER ŞEY ES ES İÇİN DİYEN BAŞKAN İSTİYORUZ...

escemes

08 Mayıs 2018 01:25
yönetim istifa. Stockholm sendromu resmen yedi bitirdi.hala bu rezili destekleyenler var.yazıklar olsun...
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.